مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۱۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۱۴۲۷
حمله پاپاراتزی به چهره ها
وقتی شایعات بلای جان شخصیت های سرشناس جهان می شوند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:ماجرای اخبار داغ داغ و شایعات مرگ و بیماری چهره های سرشناس از آن دست مسائلی است که به این سادگی ها دست از سر چهره های معروف و سرشناس در جهان برنمی دارد. واقعیت این است که نمی شود به چهره ای جهانی و سرشناس بدل شوی و پیه شایعات رنگارنگ را به تن نزنی، همیشه در هر گوشه از دنیا می توانی فرصت طلبانی را پیدا کنی که به خاطر یک بازدید بیشتر یا یک لایک بیشتر یک ماجرای دروغی را دستمایه کارشان کرده و توجه میلیون ها مخاطب را به خود جلب میکنند. این بار چند نمونه خارجی از شایعه پراکنی پاپاراتزی ها را با هم مرور می کنیم.

ماجرای کرملین
با سکته های پوتین
ماجرای غیبت یک هفته ای ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه از محافل عمومی در سال ۲۰۱۳ باعث شد تا شایعه ابتلای او به بیماری سخت و سکته های پی در پی قلبی قوت بگیرد. رسانه های رسمی و غیررسمی تلاش کردند تا هر یک گمانه زنی هایی درباره وضعیت جسمانی و سلامت پوتین داشته باشند که مهمترین آنها سرماخوردگی شدید رئیس جمهور روسیه و سکته های قلبی بود اما دیمیتری پسکوف سخنگوی پوتین خیلی زود به این شایعات بی اساس پایان داد و گفت: حال پوتین خوب است و به شوخی گفت او می تواند به راحتی انگشت طرف مقابل را بشکند.

شایع ابتلای بازیگر هالیوودی به ایدز
شایعه ابتلای چارلی شین به ویروس اچ آی وی مثبت از آن دست شایعاتی بود که روزها و شبها بر سر زبانها بود و مدام در سایت ها و حتی نشریات مختلف طرح می شد. ماندگاری این شایعه بر سر زبانها دلایل مختلفی داشت چرا که هربار جزئیات قابل تاملی درباره بیماری چارلی شین مطرح می شد جزئیاتی که اگر از زبان پاپاراتزی ها نقل می شد اما همچنان توسط هیچ منبع موثقی تایید نمی شد. این شایعه چندین ماه ادامه داشت تا سرانجام خود چارلی شین به زبان آمد. او درباره ابتلایش به ویروس اچ آی وی صحبت کرد و پرده از واقعیت برداشت. البته بعدها مشخص شد که او توسط افرادی که از جزئیات بیماری اش مطلع بودند تهدید به افشاگری شده بوده و حق السکوت های زیادی به آنها پرداخته است. شاید اگر او این فشار را تحمل نمی کرد هرگز نمی گذاشت واقعیت فاش شود.

شیمی درمانی سلنا گومز
خبر ابتلای سلنا گومز خواننده به سرطان یکی از شایعاتی بود که زندگی هنری و شخصی این خواننده را به شدت تحت تاثیر قرار داد. گومز دو سال قبل متوجه شد که به بیماری لوپوس که نوعی بیماری خودایمنی است مبتلا شده است. او برای درمان اقدام کرد و روند درمان و فشار عصبی که به خاطر ابتلا به این بیماری بر او وارد شد، باعث شد که گومز در دوره ای بسیار لاغر و رنجور به نظر برسد. همین مسئله باعث شد که پاپاراتزی ها خبر معتاد شدن او را مطرح کنند. همچنین سبب شد گومز در مصاحبه با یکی از نشریات پرفروش درباره بیماری اش به طور غیرمستقیم صحبت کند ولاغری و وضعیت ظاهری اش را ناشی ازیک دورہ دارودرمانی معرفی کند. همین مسئله باعث شد تا پاپاراتزیها دوباره دست به کار شوند و ماجرای شیمی درمانی و ابتلای گومز را به سرطان طرح کنند. ماجرایی که هرگز صحت نداشته است.

آمیتا باچان برای همیشه رفت!
خبر درگذشت آمیتا باچان بازیگر سرشناس هندی یکی دیگر از شایعاتی بود که این بازیگر سینمای بالیوود را وادار به واکنش کرد. این بازیگر چند روز پیش به دلیل ضعف جسمانی و البته بیماری هپاتیت نوع B دچار کسالت شده بود و در خانه بستری بود. همین مسئله - موجب شد تا پاپاراتزیها خبر مرگ او را در رسانه ها به ویژه سایت های خبری مطرح کنند. اما امیتا باچان خیلی زود از طریق وبلاگ شخصی اش این خبر را تکذیب کرد و گفت: هنوز خیلی زود است که مرا درون تابوت تجسم کنید. کسالت مختصری داشتم و ضعف جسمانی بر من غالب شده بود که به لطف خداوند در حال بهبود هستم. بیماری جسمی کمی ذهن و روان مرا هم تحت تاثیر خود قرار داده اما تلاش می کنم خیلی زود با سلامت و مصمم فعالیت هایم را ادامه دهم.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: