مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۱۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۱۴۴۲
محسن چاوشی طی سالهای اخیر خواننده بسیار موفقی بوده که البته معمولا از حواشی دوری کرده است ولی حاشیه ها او را رها نمی کنند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
دعواهای پرسروصدا:
داریوش مهرجویی وادار به عقب نشینی شد
مجله خبری لحظه نما:بدون شک موفق ترین خواننده ماه های اخیر موسیقی پاپ کسی نبوده جز 
محسن چاوشی . او به خاطر اجرای قطعات و تیتراژ سریالی ویدئویی «شهرزاد» به توفیق بسیار خوبی دست پیدا کرد؛ البته تردیدی نیست که عملکرد بسیار خوب چاوشی در ساخت قطعات شنیدنی برای این سریال، کار هرکسی نبوده است. ما خواننده های محبوب و کاربلد زیادی داریم ولی شاید به ندرت و با سختی بتوان ادعا کرد که از میان آنها، یک نفر دیگر مثل محسن چاوشی می توانست از یک فرصت پیش امده این چنینی، چنین موفقیتی را کسب کند. چاوشی پیش از این نیز با فیلم سینمایی «سنتوری» ثابت کرده بود که از عهده کارهای این چنینی به خوبی برآمده و می تواند سکوی پرتاب بسیار خوبی را برای خودش بسازد.

چاوشی طی سالهای اخیر خواننده بسیار موفقی بوده که البته معمولا از حواشی دوری کرده است ولی حاشیه ها او را رها نمی کنند. یکی از حاشیه هایی که در سال گذشته گریبان محسن چاوشی را گرفت، بحثهای مربوط به فیلم سینمایی «سنتوری ۲» به کارگردانی داریوش مهرجویی بود. مهرجویی حضور چاوشی را در «سنتوری ۲» منتفی دانست؛ چرا که ادعا کرد این خواننده دستمزدی نجومی را از تهیه کننده اثر طلب کرده است. مهرجویی طی صحبت های تند و تیزی، نوک پیکان را به سمت چاوشی نشانه گرفت و گفت محسن چاوشی محبوبت امروز خود را مدیون «سانتوری» است. با تمام این حرف ها محسن چاوشی سکوت خود را نشکست و به هیچ عنوان حاضر نشد پاسخ حرفهای مهرجویی را بدهد. این خواننده در اخرین مصاحبه خود نیز به دنبال حاشیه نرفت و حتی تلاش کرد از داریوش مهرجویی با احترام یاد کند.


جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: