مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۱۶۶
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: ۱۵۴۴
خواننده ای که شوکه شد ولی سکوت کرد
یکی از بدترین خبرهایی که در اوایل سال جدید به گوش رسید، این بود که عماد طالب زاده، خواننده محبوب و خوش تیپ موسیقی پاپ به زیر تیغ جراحی رفت
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
حال عماد خوب است
مجله خبری لحظه نما:یکی از بدترین خبرهایی که در همان اوایل سال جدید به گوش مان رسید، این بود که عماد طالب زاده، خواننده محبوب و خوش تیپ موسیقی پاپ که در آستانه مجاز شدن نیز قرار دارد، به زیر تیغ جراحی رفت و مجبور شد یک عمل جدی را در دستگاه گوارشی خود تجربه کند. طالب زاده چند وقتی بود که از درد معده رنج می برد ولی ماجرا را چندان جدی نمی گرفت.

پس از مراجعه به پزشک، وقتی که به او گفتند مجبور است این عمل جراحی را انجام دهد در ابتدا حسابی شوکه شد ولی تصمیم گرفت به جای جار و جنجال های معمول، سکوت کند و مخاطبانش را چندان نگران نکند اما در حال حاضر خبر خوب اینکه حال عماد رو به بهبود رفته و انشاءالله خطری که احتمال داشت باعث ناراحتی ماشود، رفع شده است؛ بنابراین می توانیم خوشحال باشیم که حالی طالبزاده خوب است و او می تواند با انرژی هر چه بیشتر روی اولین آلبوم مجاز خود کار کند. اگر همه چیز به خوبی پیش برود آلبوم عماد طالب زاده در نیمه دوم سال جاری به انتشار خواهد رسید.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: