مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۳۹۸
زرضا صادقی را می توان یک خواننده تاثیرگذار در عرصه موسیقی پاپ پس از انقلاب دانست؛ چرا که وی در ابتدای ورودش به این عرصه، فاکتورهای منحصر به فردی داشت
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
وقتی سلطان تبلیغ می کند و خط و نشان می کشد
مجله خبری لحظه نما: رضا صادقی را می توان یک خواننده تاثیرگذار در عرصه موسیقی پاپ پس از انقلاب دانست؛ چرا که وی در ابتدای ورودش به این عرصه، فاکتورهای منحصر به فردی داشت و همین فاکتورهای خاصی علاوه بر اینکه باعث موفقیت و پیشرفت صادقی شد، روی کلیت فضای موسیقی نیز بی تاثیر نبود؛ به طور مثال صادقی توانست کلام بسیار ساده و روان با محتوای عاشقانه را وارد موسیقی پاپ کند. او اولین کسی بود که در ترانه هایش، سادگی و احساسی را نسبت به قواعد فنی برتر دانست و اتفاقا همین امر باعث اوج گیری اش شد. سال ها از زمانی که صادقی به عنوان یک جوانتازه کار پا به عرصه موسیقی پاپ گذاشته، می گذرد و او در حال حاضر تبدیل به یکی از چهره های قدیمی و باتجربه این حوزه شده است. شاید صادقی در حال حاضر، برخلاف ۱۰، ۱۲ سال گذشته جزو سه، چهار نفر اول پاپ نباشد ولی هنوز هم میتواند کارهایی را انجام دهد که از سایرین جلوتر بوده و اسباب شگفت زدگی دیگران را فراهم کند. او در تازه ترین حرکت خود به درامدهای اینستاگرامی روی اورده و به نوعی تبدیل به اولین خواننده ای شده که از شهرت و محبوبیت خود به صورت مستقیم برای تبلیغات در فضای مجازی استفاده می کند.

اما جالب تر از روی آوردن سلطان مشکی به درآمدهای اینستاگرامی، این است که او دست پیش گرفته و برای آنهایی که احتمالا نسبت به این گونه تبلیغات موضع گیری می کنند خط و نشان کشیده است. شرح کامل ماجرا این است رضا صادقی در صفحه شخصی اینستاگرام خود به صورت کاملا واضح و مستقیم از تیزر تبلیغاتی یک آژانس مسافرتی پرده برداری کرده و در توضیحات این مطلب گفته زمانی می توانید نسبت به کار من اعتراض کنید که برای دانلود آهنگ های جدیدم هزینه کرده و به صورت رایگان اثری را از اینترنت دریافت نکنید. صفحه شخصی اسمش رویش است!
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: