مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۰۵
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: ۱۶۲۳
چگونه در جوانی میلیونر شویم. این مقاله درباره جوانی است که در سال اخیر بیش از یک میلیون دلار درآمد داشته است آن هم نه با راه اندازی کسب و کار، بلکه با بازاریابی
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:این مقاله یکی از جدیدترین مقالات مجله کارآفرین آمریکاست و درباره جوان 22 ساله ای است که در سال اخیر بیش از یک میلیون دلار در آمد داشته است آن هم نه با راه اندازی کسب و کار، بلکه با بازاریابی و دریافت کمیسیون.

می خواهم به گذشته برگردم ... اکنون ۲۲ سال دارم. در ۱۲ ماه گذشته در یکی از رقابتی ترین صنایع دنیا یک میلیون دلار حق کمیسیون گرفته ام؛ درحالی که میانگین سنی یکی از رقبا دو برابر و کسب و کار ش ۱۰ برابر من است. در۲۰ سالگی و بعد از چهار سال تلاش فشرده از یک دانشگاه معتبرفوق لیسانس گرفتم و حتی به بیش از ۵۰ کشور سفر کرده ام، ۱۳ بار در مسابقات ورزشی های سه گانه قهرمان شده ام و زندگی بسیار شاد و مهیجی دارم. در آن زمان همه چیز عالی بود، اما آینده همیشه این قدر روشن به نظر نمی رسید .

وقتی دبیرستان را تمام کردم، به «اورنج کانتی» کالیفرنیا رفتم تا دفتر جدیدی برای آژانس املاک خانوادگی ام تاسیس کنم. چند ماه اول بسیار دشوار بود و فورا به این نتیجه رسیدم که کسب موفقیت خیلی سخت تراز تصوراتم است.

باوجودی که همیشه در زندگی موفق بودم، واقعا نمیدانستم چطوردراین دنیای واقعی موفق شوم. بعد از بارها و بارها تصحیح اشتباهات به این نتیجه رسیدم که راز موفقیت همیشگی در دنیای کسب وکار ترکیب ثبات و تفکر خلاق است. در اینجا به ۷ تغییر فکری اشاره می کنم که موجب رشد سریع کسب و کارم شد.

۱. سن فقط یک عدد است
 با تمام وجود از جوانیتان استفاده کنید. اگرسن را دارایی خود بدانید که می توان به روشهای مختلفی از آن استفاده کرد، تفاوت زیادی در زندگی تان ایجاد می شود. لحظهای که به خاطر عدم موفقیت برای خودتان بهانه می آورید، لحظه شکست قطعی است. اگر واقعا باور داشته باشید که می توانید، پس حتما می توانید. به علاوه، هیچ چیز بیشتر از دیدن یک متخصص جوان سخت کوشی، باهوش و وقف کار برای مردم خوشایند نیست. در واقع لازم است چنان موج عظیمی ایجاد کنید که همه دوست داشته باشند جزئی از زندگی تان باشند.

2. روی خودتان سرمایه گذاری کنید
امن ترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی آینده است. هرروز حداقل ۳۰ دقیقه مطالعه کنید، هنگام رانندگی به فایلهای صوتی مرتبط با کارتان گوشی دهید و مشتاقانه به دنبال مربی و راهنما باشید. داشتن مهارت در حوزه خودتان کافی نیست، باید نابغهای چندبعدی باشید و بتوانید درباره همه موضوعات مالی، سیاسی یا ورزشی اظهارنظر کنید. دانش را مانند هوا تنفسی کنید و یادگیری را برتراز هر کار دیگری بدانید. همچنین باور دارم استفاده از راهکارهای سلامتی برای پاداش دادن به سخت کوشی و اجتناب از خستگی مفرط بسیار مهم است. برای کسب تجربیات به یاد ماندنی و لوکسی که سبک زندگی تان را ارتقا می دهد، راحت پول خرج کنید. من هرهفته از خدمات ماساژ استفاده می کنم که یکی از بهترین روش ها برای بهره وری بیشتر اسبت.

۳. ازخستگی تصمیم گیری اجتتاب کنید
 «تمرکز» یک منبع روزانه پایان پذیر است و عدم آن بهره وری را محدود میکند. مهم نیست درطول زمان چقدر توان و قدرت ذهنی کسب کردهاید، اما همیشه مرزی وجود دارد که پس ازآن واقعا ازپادرمی آیید و کیفیت سایر کارهای روزانه پایین می آید. با اتخاذ تصمیمات سریعی که به راحتی قابل تغییر هستند و همچنین برنامه ریزی دقیق کارهای تکراری (تا کارهای ساده خودکار انجام شوند) نیروی ذهنی تان را حفظ کنید. من می دانم هرروز ازهفته بعد باید چه بپوشام و چه صبحانه ای بخورم. شما چطور؟

4. ذهنی منعطف داشته باشید
این عامل ایجاد تفاوت بین موفقیت متوسط و فوق العاده، ساعت ها کار یک بازه زمانی خاصی است. تعللی های طولانی زمانی اتفاق می افتد که کارتا حد زیادی انجام شده است. تمرکز از همه چیز مهم تر است و بدون بهبود آگاهانه قدرت ذهنی نمی توانید رقابتی موثر با افرادی داشته باشید که سالها به قدرت تحمل خود در دنیای کسب وکار افزوده اند. با جلوگیری از حواس پرتیها و تشخیصی زمان هایی که تمرکزتان به هم می خورد، سرعت کسب مهارت را افزایش دهید. هرشب تحلیلی جامع از فعالیتهای روزانه انجام دهید و همواره به دنبال فرصتهای پیشرفت باشید.

 ۵. بزرگ فکر کنید و بزرگ باشید
 علام هدف گذاری و توانایی وصف ناپذیرآن در تسریع موفقیت یگانه است. اگر تاکنون اهداف یک، پنج و ده ساله مکتوب برای خود تعیین نکرده اید و هرروز آنها را مرورنمی کنید، همین الان این کار را انجام دهید. من هرروز صبح و همان لحظه ای که بیدار میشوم، همه آنها را مرور می کنم. اکنون از خودتان بپرسید، چطور میتوانم اهداف ۱۰ ساله را در یک سال محقق کنم؟ پایبندی به اهداف مشخصی می تواند اثرات مثبت یا منفی داشته باشد و اگر زمان بندی آهسته تری برای کسب موفقیت درنظر بگیرید، کمی نگران کننده می شود. روشی بهینه تعیین کنید که شما را مجبور به انجام کاردرمهلت مقرر کند و در اجرای آن محتاط و قاطع باشید.

۶. روشمند باشید
 کارتان را برنامه ریزی کرده و روی برنامه تان کار کنید. شاید بزرگ ترین موفقیت من خودکارسازی گسترده سیستم های بازاریابی ام بود. فرایندی ایجاد کردم که باعث شد همزمان با پیشرفت چشمگیر، نتایج بازاریابی ام را پنج برابر کنم. راحت ترین راه عملی کردن برنامه، تعیین یک مسیر چند مرحلهای است که حداقل برای یک ماه هر هفته ازطریق رسانه های مختلف به علاقه مندان دسترسی داشته باشید. ازیک ترتیب منطقی پیروی کنید و مطالب خود را به شکلی منظم و جذاب ارائه دهید. در کارفروشی نیستید؟ می توانید با ایجاد سیستم های دقیق سازمانی همین رویکرد را درهر کارتحلیلی، خلاقانه یا اداری پیاده کنید تا کارایی تان هنگام انجام کارهای تکراری افزایش یابد.

۷. خودتان را باور کنید
 اگر شما انجام ندهید، چه کسی انجام دهد؟ یک نفر باید آن را انجام دهد؛ هیچ چیز نمی تواند شما را از تبدیل شدن به فردی باز دارد که بزرگترین رویاهایش را به حقیقت تبدیل میکند. تقریبا هرکسی که شکست خورده بهانه ای برای خود آورده است؛ اما همه افراد موفق داستان هایی از غلبه بر چالش ها با راه حلهای خلاق دارند. لحظهای که با اعتماد به نفسی زیاد احساس کنید می توانید هرچیزی را بیاموزید یا پیچیده ترین مشکلات را حل کنید، موفقیتتان حتمی است. اگر هنوز روش شروع کار را نمیدانید، تصمیم بگیرید هر دقیقه از هرروز برای دستیابی به برتری پایدارتلاش کنید. این نخستین آجرذهنیتی بود که کسب وکارم را براساس آن ساختم. کار را ساده بگیرید و بدانید موفقیت حق مسلم هیچ کسی نیست. اگر واقعا می خواهید برترباشید، باید بقیه روزهای عمرتان را صرف کسب آن کنید.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: