مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۱۴
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: ۱۴۴۸
هر هفته با سری داستان های موفقیت در خدمت شما هستیم. این هفته به بررسی روند موفقیت دو غول بزرگ دنیای فناوری و یک رستوران زنجیره ای جهانی می پردازیم.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:هر هفته با سری داستان های موفقیت در خدمت شما خوانندگان عزیز هستیم. این هفته به بررسی روند موفقیت دو غول بزرگ دنیای فناوری و یک رستوران زنجیره ای جهانی می پردازیم.

گوگل
اغلب ما باور نمی کنیم که گوگل در ابتدا موفق نبوده است. در سال های اولیه تاسیس آن، هیچ مدل کسب و کاری نداشت که به آن ببالد. شرکتی نا موفق بود که سعی داشت تا حداقل دخلش با خرجش بخواند. این شرکت کم کم از طریق فروش برنامه های جستجو به کسب و کارها و فروش تکنولوژی اش به دیگر شرکت های موتور جستجو شروع به سود آوری کرد. اما درنهایت موفقیت شرکت با معرفی برنامه Adwords گوگل در سال 2003 متحول شد. این برنامه به کسب و کارها این امکان را می داد تا برای افرادی که در موتور جستجو گوگل جستجو انجام می دهند، تبلیغ کنند. این ابزار تبلیعاتی در سال 2008 برای گوگل 21 میلیارد دلار عایدی داشت.

اگر در ابتدای کار خود هستید و هنوز موفق به کسب درآمد قابل قبولی نشده اید، نا امید نشوید، به پشتکار خود ادامه دهید و دائما در کسب و کارتان نوآوری کنید.

اپل
در دهه 1990 شرکت اپل لب مرز فروپاشی بود. شرکت دخل و خرجش با یکدیگر نمی خواند و در خطوط محصول مختلفی از سی دی پلیر تا تلویزیون تلاش می کرد و شکست می خورد. به دلیل مناقشات داخلی، مدیر عامل اسبق پپسی جای استیو جابز را گرفت اما برای مدت طولانی دوام نیاورد. در سال 1997 جابز برای همیشه به شرکت بازگشت. اپل تمرکز خود را بر روی محصولات الکترونیکی مصرفی قرار داد. اولین محصول از این رده آی مک در سال 1998 بود. آنها شروع به خریدن تعدادی شرکت دیگر کردند. بزرگترین موفقیت آنها آی پاد بود که در مدت 6 سال اپل توانست 100 میلیون واحد از آن را بفروشد.

داستانی که شما را وادار می کند که باور داشته باشید موفقیت همیشه بعد از چندین شکست حاصل خواهد شد.

فست فودهای زنجیره ای ساب وی
فرد لوکا در سال 1965 وامی 1000 دلاری را از دوست خود دریافت کرد و یک ساندویچ فروشی افتتاح کرد. او درآن زمان 17 ساله بود و برای خرید وسایل مورد نیاز دست دوم تبلیغ داد. درشرایطی که مسئولین بهداشتی دیلوکا را ملزم به خرید یک سینک 550 دلاری کرده بودند نزدیک بود که این ساندویچ فروشی بسته شود اما او وام 1000 دلاری دیگری دریافت کرد و با تلاش به کار خود ادامه داد و توانست با سرعت زیاد سه شعبه دیگر نیز افتتاح کند.

حالا ساندویچ های ساب وی تبدیل به یک اپراطوری چند میلیون دلاری شده اند و البته دیلوکا دوست بخشنده خود را که وام ها را به او داده بود فراموش نکرد و به او پاداش خوبی داد. البته باید توجه کنید که 1000 دلار در سال 1965 درواقع معادل 7000 دلار فعلی است که البته دیلوکا این مبلغ را به کسب و کاری چند میلیارد دلاری تبدیل کرد.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: