مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۱۵
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۱۳۴۶
چرا از هر ۱۰ خبر اول بیش از ۶ خبرش درباره سرخهای پایتخت است؟ چرا به بی نام و نشانهای خوزستانی نمی پردازید؟
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
  مجله خبری لحظه نما: 1. چند روزی از قهرمانی استقلال خوزستان می گذرد اما هنوز سوژه و تیتر یک بخش ورزشی خبرگزاریهای معتبر، پرسپولیس است. مگر استقلال خوزستان قهرمان نشده؟ مگر به قول خودتان حقش نبوده؟ مگرلسترتان نیست؟ مگر عبدالله گواردیولاتان جام نبرده؟ پس چرا به پرسپولیس گیر داده اید؟ چرا از هر ۱۰ خبر اول بیش از ۶ خبرش درباره سرخهای پایتخت است؟ چرا به بی نام و نشانهای خوزستانی نمی پردازید؟ چرا از بی ادعاهای آبی پوش نمی نویسید؟! هه! معلوم است که خواننده ندارد. معلوم است که استقلال خوزستان شوری برنمی انگیزد. معلوم است تیمی که ۵ سال سابقه به زور دارد نمی تواند برای تان خواننده جور کند. تیمی که حتی تماشاگر هم ندارد. استقلال خوزستان ! تیمی که برای پر کردن سکوهای غدیر در بازی ای که می خواهد جام قهرمانی بالای سر ببرد، باید از تماشاگران استقلال اهواز و فولاد تغذیه کند! مسخره است، قهرمان لیگ برتر تماشاگر ندارد.

۲. هیچ هوادار واقعی فوتبالی از پیروزی و موفقیت تیم دیگر و رقیب خوشحال نمی شود. من از قهرمانی استقلال خوزستان ذره ای خوشحال نشده ام. استقلالی ها اگر خوشحال شده اند، از درد دل است وگرنه استقلال اهواز که سقوط کرده، هم استقلالی تر است و هم باسابقه تر و ریشه دارتر، مثل این است که هوادار رئال مادرید از قهرمانی رئالی زاراگوزا خوشحال شود! گودرز را چه به شقیقه. بعضی پرسپولیسی ها اگر از قهرمانی اس خوزستان خوشحال شده اند، از بی اطلاعی است، اصلا انها هوادار پرسپولیس نیستند. آنها چه میدانند هواداری یعنی چه. هواداران پرسپولیس را فقط طرفداران منچستر یونایتد و لیورپول میفهمند و بس.

۳. تیم ضعیف، تیم بی ادعا، تیم بی ستاره دروغ است، اصلا غلط است. هیچ جای دنیا تیمی که ضعیف است، تیمی که ریشه دار نیست، تیمی که ادعایی ندارد، تیمی که هوادار ندارد، اندازه قهرمانی نیست. اگر هم قهرمان می شود، اتفاق است، گاه به گاه است. رویه نیست، قاعده نیست. حتی در کوچک بودن هم نباید اس خوزستان را با لستر مقایسه کرد. تیم لسترسیتی ۱۳۲ سال قدمت دارد نه ۵ سال ! آن هم با خرید امتیاز یک تیم دیگر.

۴. پرسپولیس بزرگ است؛ حتی وقتی بی نام و نشان ترین بازیکنان در آن بازی کنند، حتی وقتی بازیکنانش سابقه قهرمانی نداشته باشند، حتی وقتی کاپیتانش سابقه ۳ ساله در تیم داشته باشد. این تیم بزرگ است. شور برمی انگیزد، بیش از ۱۰۰ هزار تماشاگر را به استادیوم می کشاند، میلیونها نفر را اسیر خود می کند؛ پای کردستانیها، لرستانیها، سیستانیها و بلوچستانیها و شیرازی ها، بندرعباسیها و... را به استادیوم ازادی تهران باز می کند.


جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: