مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۲۰
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۱۸۳
نگرش مثبت به زندگی به اتفاقات مثبت می انجامد. عمل شما و نیز عکس العمل هایی که از سوی دیگران دریافت میکنید، کاملا نتیجه نگرش شما و دیگران است
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
نگرش مثبت، به اتفاقات مثبت می انجامد
مجله خبری لحظه نما:نگرش شما تعیین کننده جایگاه شما در دنیایی است که در آن زندگی می کنید و نیز اساس تمام موفقیت ها و شکستهای شماست. نگرش شما می تواند شرایط موفقیت یا شکست را برایتان فراهم آورد. دیدگاه شما زندگی تان را تحت کنترل دارد، اما نگران نباشید؛ چون خبرخوبی برایتان داریم وآن اینکه شما می توانید این نگرشی را شخصا کنترل کنید. نگرشی شما احساسی را که نسبت افراد و موقعیتها دارید، شکل میدهد. همچنین عمل شما و نیز عکس العملهایی که از سوی دیگران دریافت میکنید، کاملا نتیجه نگرش شما و دیگران است. دیدگاه شما درباره دیگران، دنیا و اتفاقات آن تعیین کننده نگرش هایی است که آنها دربرابرشما دارند؛ پس بهتراست نگرشی مثبت داشته باشید تا ببینید که چگونه سرشار از احساسات مثبت و لذت بخش می شوید؛ پس پیش از شروع هرکاری، تمام نگرشهای منفی را کنار بگذارید.

نگرش های منفی از کجا نشات می گیرند؟
 نگرش منفی ناشی ازافکارمنفی است که بارها و بارها در ذهن ما تکرار میشود. تا آنجا که کم کم بخشی از شخصیت و ضمیر ناخودآگاه ما را به خود اختصاص می دهد و به تدریج به صورت یک عادت درمی آید. ممکن است شما ندانید که به فرد منفی نگری تبدیل شده اید؛ چرا که این نوع طرز فکر مدت هاست که همراه شماست و دیگر بخشی از شخصیت شما شده است. اما یادتان باشد که اگرفردی منفی نگر هستید، باید انتظار پیش آمدن اتفاقات بد و قرارگرفتن درموقعیتهای دشوار را داشته باشید؛ چرا که نگرش منفی مانند یک نیروی مغناطیسی عمل میکند که تمام اتفاقات بد و ناگوار را جذب میکند. این چرخه به گونه ای است که رفته رفته نگرش منفی رادرشما بیشتر و بیشتر کرده و وادارتان می کند تا منتظر رخ دادن اتفاقات بد باشید و با چنین نگرشی، مطمئنا آن اتفاقات بد برایتان رخ می دهند.

حال چگونه از این افکار منفی رها شویم و به سوی داشتن نگرش مثبت گام بردایم؟
 رسیدن به این توانایی کارزمان بری است و نیاز به تمرین دارد. اما به هرحال ساختن هرچیزی مستلزم صرف انرژی و زمان است. برای ایجاد یک نگرش جدید شما باید ناخودآگاه خود را تغییردهید. چگونه؟ هر فکری را که به ذهنتان وارد می شود، تحلیل و بررسی کنید تا به مرور زمان مثبت اندیشی برایتان تبدیل به یک عادت شود. شما باید یک عادت جدید را جایگزین عادت قبلی تان بکنید. درست مانند تبدیل کردن عادات رفتاری منفی به عادات رفتاری سالم؛ مثلا جایگزین کردن ورزش به جای کشیدن سیگار شمانمی توائید مانع بروز عادات منفی خود شوید، مگر آنکه عادتی مثبت را جایگزین آن کنید. بسیاری از افراد می گویند: «موقعیتهای منفی واقعیت هایی هستند که نمی توان آنها را نادیده گرفت؛ چون آنها هرروز خود را در زندگی افراد نشان می دهند.» اما ما میگوییم که این گفته درست نیست. بله، موقعیت ها واقعی هستند و هر روز خودشان را در زندگی ما نشان می دهند. اما این دیدگاه شماست که موقعیتی را برایتان مثبت و یا منفی جلوه میدهد. دیگرزمان آن رسیده که باورداشته باشید کنترل طرز تفکر و احساسات شما در دستان خودتان است و هیچ کسی در دنیا این قدرت را ندارد که طرز تفکر و احساسات شما را تحت کنترل خود درآورد، مگر آنکه خودتان این اجازه را به او بدهید. سعی کنید کنترل نگرشی خود و حالات ذهنی تان را در درست بگیرید تا ببینید که چگونه میتوانید نتایج را نیز تحت کنترل خود درآورید.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: