مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۲۳
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۱۵۹۹
توصیه های عجیب آرایشگاه های زنانه به عروس خانم ها که برای یک شب هفت، هشت میلیون پول می گیرند :
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:توصیه های عجیب آرایشگاه های زنانه به عروس خانم ها که برای یک شب هفت، هشت میلیون پول می گیرند :

آب نمک بخور وکورتون بزن خوشگل شو!
«فرانک» به تازگی عروس شده و مثل همه عروس خانمها هم شب عروسی به آرایشگاه رفته؛ اما روایتی که از این آرایشگاه رفتن دارد، کمی نگران کننده است. نگرانی از این نظر که با پکیج های جدیدی که آرایشگران به عروس خانمها پیشنهاد میدهند آنها سالم به سر سفره و مجلس عروسی میرسند یا نه.

اگر تا قبل از این، همه با شک و تردید از سلامت وسایل آرایشی صحبت می کردند و ته دل شان نگاران بودند این مواد شیمیایی در آینده کار دستشان بدهد، حالا باید به فکر آمپول ها و قرصهایی باشند که آرایشگرها به عروس خانمها پیشنهاد می کنند. فرانک برای عروسی اش به یکی از آرایشگاه های معروف در ولنجک رفته، پیش آرایشگری که اسم در کرده است و آرزوی بعضی از دخترهای تهرانی این است که همسرشان به اندازه پرداخت هزینه این ارایشگر استطاعت مالی داشه باشد. فرانک از خواسته های عجیب این آرایشگرمی گوید: «برای صحبت که رفتیم، سه پکیج به من معرفی کرد. از دوونیم میلیون گرفته تا هشت میلیون تومان، در بسته هشت میلیون تومانی باید از ۱۰ روز قبل به آرایشگاه میرفتم و روزی یک ساعت از حمام شیر استفاده می کردم. چند مدل ماسک، گریم و... هم داشت. گریم، هم برای بدن بود و هم برای صورت. گریم بدن را برای این انجام میدادند که مثلا مچ دست باریک تر دیده شود یا کلی بدن لاغرتر به نظر برسد. حتی با گریم طرح لبخند را هم اصلاح می کردند. هر بسته ای که ارزان تر می شد، این خدماتش هم کمتر بود». هیچ کدام از این پیشنهادها خطر جانی نداشته ولی وقتی فرانک بسته دوو نيم ميلیونی را انتخاب می کند و قرارداد می بندد، تازه متوجه می شود چه اشتباهی کرده: «یک هفته قبل از عروسی تماس گرفتند که حتما به آرایشگاه بروم. وقتی به آنجا رفتم یک بسته دارو به من دادند و گفتند همه را مصرف کنم. من به این داروها مشکوک شدم و رفتم پیش دکتر. دکتر تعجب کرد که چرا برایدمن کورتون تجویز کرده اند. چند کپسول و امپول بتامتازون هم بود. دکتر گفت اصلا از انها استفاده نکنم». تأکید آخر آرایشگر عجیب تر از همه بوده: «گفت صبح قبل از اینکه به آرایشگاه بیایی، حتما یک لیوان آب نمک بخور، گفتم فشار خونم بالا میرود، میمیرم، گفت هیچ اتفاقی نمی افتد و فقط پوستت باز می شود». فرانک که نه از داروها استفاده کرده بود و نه لیوان آب نمک را خورده بود، با توپ و تشر خانم ارایشگر روبه رو شد: «سرم داد زدند که چرا هیچ کدام از این کارها را نکرده ام».

«آفرین» هم با همین پیشنهادهای عجیب و غریب عروس روبه رو شده. او برای یک شب ارایش، هفت میلیون تومان پرداخت کرده. افرین رنگ برنزه را برای پوستش انتخاب کرده بود. او یا باید پوستش را با رنگ هایی که گفته بودند طبیعی است، رنگ می کرد یا اینکه چهارده پانزده روز زیر دستگاه سولاریوم می خوابید تا رنگ پوستش همانی شود که می خواهد. او هم مورد دوم را انتخاب کرد. این آرایشگاه برای عروس خانم ها تزریق بوتاکس هم انجام می دهد. البته افرین از انجام این مورد صرف نظر کرده.

کارهای عجیب و غریب آرایشگران زنانه داستان جدیدی نیست اما تجویز دارو، مورد ویژه تری است. افسرالملوک یاسان، رئیس اتحادیه آرایشگران زنانه تهران به محض اینکه می شوند در ارایشگاهی دارو تجویز میشود، فریاد میزند: «نخورید، نخورید این قرص ها را هر چیزی که دادند، شما نباید استفاده کنید.» یک کم که آرامتر می شود، می گوید که این اتفاقات فقط در آرایشگاه هایی می افتد که مجوز ندارند:"آرایشگاه هایی که مجوز دارند، از این کارها نمی کنند. ما شماره تلفن و آدرس همه انها را داریم و همه چیز را کنترل می کنیم اما نمی توانیم روی ارایشگاه هایی که ما نمی دانیم کجا هستند، کنترلی داشته باشیم.» یاسان از همه کسانی که با این موارد روبه رو می شود، می خواهد تخلفات را به این اتحادیه گزارش کنند: «کورتون برای بیماران هم تجویز نمیشود چرا باید به یک آدم سالم بگویند که کورتون بزن. ما با اتفاقات زیادی مواجه می شویم و مدام درحال پلمپ کردن این آرایشگاه ها هستیم ولی ما که نمیتوانیم همه مملکت را اداره کنیم.» با توضیحات یاسان، این سوال که چطور باید با این آرایشگاه ها برخورد شود بی جواب می ماند.

اینستاگرام ممنوع
مورد دیگری که بعضی از عروس خانم ها را شاکی کرده است، انتشار عکس هایشان در اینستاگرام است، بدون اینکه آنها راضی باشند. فاطمه می گوید: «عکس دوستم را بدون اجازه منتشر کردند. از او پرسیده بودند راضی هستی عکست را بگذاریم، گفته بود نه ولی چند روز بعد عکسش در اینستاگرام بود.» بعضی ها هم که اجازه می دهند، بعدا پشیمان می شوند؛ مثل فاطمه: «من مشکلی برای انتشار عکسم نداشتم ولی عکسی که قبل از آرایش از من گذاشته بودند، وحشتناک بود. در بدترین حالت ممکن از من عکس گرفته بودند تا کیفیت کارشان بیشتر به چشم بیاید.» به هرحال یاسان و اتحادیه برای انتشار عکس های عروس خانم ها در اینستاگرام مجوزی صادر نکرده و حتی به همه ارایشگاهها ابلاغ کار کرده است که این کار غیرقانونی است. چند آرایشگاه به همین بهانه پلمپ شده اند.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: