مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۲۵
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: ۱۴۱۳
لیگ برتر که به خوبی و خوشی تمام شد و البته آنچه از این دوره لیگ در یادها خواهد ماند، ماجرای ۳۰۹۰ و مجریانی است که برای این سامانه درآمدزا تبلیغ می کردند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
برنامه ای ۵۰ میلیون تومان
مجله خبری لحظه نما: لیگ برتر که به خوبی و خوشی تمام شد و البته آنچه از این دوره لیگ در یادها خواهد ماند، ماجرای ۳۰۹۰ و مجریانی است که برای این سامانه درآمدزا تبلیغ می کردند. سامانه ای که برای این همه تبلیغ قبل از هر بازی لیگ از شبکه سه، مبلغی معادل ۵۰ میلیون تومان به حساب صداوسیما واریزمی کرد تا روی آنتن برود و مجریانش همگان را به رای دادن به تیم محبوب سرخ و آبی و تبریزی شان دعوت کنند. عددی که مدیر شبکه سه هم بر آن صحه گذاشت: «هدف شبکه سه حمایت از دو باشگاه پرطرفدار و مردمی در روزهایی بود که هیچ کمک و درآمدی نداشتند. رقمی که دریافت شده، به نسبت مبالغ جاری، بسیار ناچیز است و فقط برای گرفتن اجازه پخش و مسائل جانبی بوده و نه سودآوری و کسب درآمد.

 چون اگر بنا بر سودآوری بود، حتما رقمها بسیار بالاتر می رفت». البته غلامرضا میر حسینی تاکید کرد همین مبلغ اندک هم ربطی به خود شبکه ندارد: «واحد حقوقی سازمان، مسوول این قضیه است و با تعاملاتی که با سامانه داشته این مبلغ را تعیین کرده است. اما برای کمک به این دو باشگاه و برای حمایت از طرفداران این دو باشگاه این کار را انجام دادیم. چون طرف حساب ما، شخصی نبود، بلکه دو باشگاه مردمی بود و حالا نوبت باشگاه هاست که قرارداد را تا انتها اجرا کنند و پول شان را از سامانه بگیرند».

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: