مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: ۱۵۶۸
رضا عطاران این روزها با فیلم سالوادور تمام رکوردهای سینما را شکسته است. عطاران در واقع این روزها پرطرفداران ترین بازیگر سینماست
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
حقایق درباره رضا عطاران
دوست دارم یک امضا از پرستویی بگیرم برای بچه خواهرم!
مجله خبری لحظه نما: رضا عطاران این روزها با فیلم سالوادور تمام رکوردهای سینما را شکسته است. عطاران در واقع این روزها پرطرفداران ترین بازیگر سینماست و هر فیلمی از او با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است. در گزارش زیر سعی شده به مهمترین اظهارنظرهای عطاران و مهمترین اظهار نظرها درباره عطاران پرداخته شود.

انتقاد جالب عطاران از آواتار و ارباب حلقه ها
چند سال پیش رضا عطاران در یکی از گفت وگوهای خود با همشهری ۲۴ از فیلمهای ارباب حلقه ها و آواتار انتقاد کرده بود. او در این مصاحبه گفته بود: «مثلا من نمی فهمم چرا ارباب حلقه ها این همه جایزه اسکار گرفته. این همه تفاوت با زندگی را نمی فهمم. مثلا آواتار خیلی جذابیت های تکنیکی دارد و قصه های تأثیرگذاری هم دارد ولی من نمیتوانم از تماشای آن لذت ببرم».

حبیب رضایی، تواناییهای عطاران هنوز به طور کامل کشف نشده
جالب است بدانید در زمان ساخت فیلم طبقه حساس، حبیب رضایی اظهارنظر جالبی درباره عطاران کرده بود. حبیب رضایی در پشت صحنه فیلم طبقه حساس درباره بازی عطاران گفته بود: «فکر می کردم رضا عطاران با طراحی خاصی از بازی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. دوستان همگی استقبال کردند و در عرض ۲۴ ساعت شرایط حضور رضا در فیلم تثبیت شد. علت پیشنهاد من هم جنس خاص متن و در عین حال اشنایی با میزان انعطاف و توانایی های هنوز کامل کشف نشده رضا عطاران بود. الان که محصول را می بینیم از خود پیمان قاسم خانی که خالق این شخصیت است تا جناب تبریزی که با وسواس به بازی رضا دقت می کند، معترف هستند که بهترین گزینه بدون تردید رضا عطاران بوده».

رضا عطاران درباره الی را بیشتر از جدایی نادر از سیمین دوست داشتم
بد نیست بدانید رضا عطاران در بخشهایی از مصاحبه خود با نشریه نسل امروز در سال ۹۰ به اظهارنظر درباره دو فیلم اخیر اصغر فرهادی پرداخته است. عطاران در پاسخ به سؤال نظرت درباره فیلم جدایی نادر از سیمین چه بود؟ گفته است: «مثبت بود. بخش فیلمنامه واقعا دوست داشتنی بود. در بخش بازیگری به نظرم آقای شهبازی از همه بهتر بودند اما در مجموع بازیها خوب بود. در بخش کارگردانی هم که دیگر حرفی باقی نمی ماند. در کل چون در جزئیات کار، همه کادرها خوب کنار هم چیده شده بودند آن اتفاق خوب برایش افتاد؛ اما در نهایت فیلم درباره الی را بیشتر دوست داشتم».

نظرات جالب پیمان قاسمخانی درباره عطاران پیمان
قاسمخانی در یکی از گفت و گوهای خود با هفته نامه یک شنبه نظرات جالبی درباره تعدادی از هنرمندان از جمله رضا عطاران بیان کرده. پیمان قاسمخانی در این مصاحبه گفته عطاران یک استعداد خیلی خوب و مهمتر از آن یک آدم خوب است.

آنهایی که ماشین ندارند را دوست دارم
در گفت و گوی دیگری در آذر سال ۸۸ با نشریه چلچراغ از عطاران می پرسند: «مثلا تو ماشین نداری ودوست نداری که داشته باشی، خب این که تناقض دارد». عطاران در پاسخ میگوید: «فکر میکنم اگر ماشین داشته باشم عوض می شوم نمونه های زیادی دیده ام که وقتی ماشین گرفتند عوض شدند. البته فکر میکنم آنهایی که  ماشین ندارند را بیشتر دوست دارم». او ادامه داده: «ماشین مثل يک خونه آهنی جدا از جامعه است... الان هم وقتی ماشین سوار می شوم واقعا میروم سوار آن ماشین درب وداغان می شوم که حس بهتری دارد.»

دوست دارم یک امضا از پرستویی بگیرم برای بچه خواهرم!
عطاران آدم جالبی است. مثلا اگر دیدید از پرویز پرستویی امضا گرفت، زیاد تعجب نکنید: «بعضی از دوستان و همکارانم را دیده ام که بیرون زیاد راحت نیستند ولی من می گویم ما هم باید طرف مقابل مان را درک کنیم. مثلا اگر پرویز پرستویی اینجا باشد دوست دارم بروم با او صحبت کنم و یک امضا هم از او بگیرم برای بچه خواهرم».

عطاران به روایت دنیزلی
مصطفی دنیزلی، مربی مشهور فوتبال هم از طرفداران رضا عطاران است. دنیزلی سالها قبل در مصاحبه ای در خصوص شناختش از بازیگران ایرانی گفته است: «اکثر بازیگران ایرانی را به چهره می شناسم اما از میان افرادی که به چهره میشناسم و بازی شان را دوست دارم به هدیه تهرانی و رضا عطاران بیش از بقیه علاقه مندم».

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: