مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۱۳۹۶
زندگی در حالت نشسته و پشت میز و عوارض صنعتی شدن دنیا منجر به ضعیف شدن کبد شما می شود. ضعیف شدن کبد روی تمام فرآیندهای بدن اثر منفی می گذارد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:زندگی در حالت نشسته و پشت میز و عوارض صنعتی شدن دنیا منجر به ضعیف شدن کبد شما می شود. ضعیف شدن کبد روی تمام فرآیندهای بدن اثر منفی می گذارد.

بیشتر مردم به اهمیت داشتن یک کبد سالم که منجر به بهبود عملکرد بدن شده و متابولیسم را تنظیم می کند واقفند. طبق نظر متخصصان کانادایی کبد بیش از ۵۰۰ وظیفه را در بدن انجام می دهد که شامل:

۱- مبارزه با آلودگیها

۲- خنثی کردن سموم بدن

۳- محلی برای تولید پروتئینها و هورمونها

4-کنترل قند خون

5-تولید صفرا

6-تشکیل لخته خونی

یکی از وظایف جالب کبد این است که می تواند خود را تمیز و بازسازی کند.

امروزه زندگی پرهیاهو و رژیم غذایی ضعیف و فقدان تمرینات کافی باعث ممانعت از سم زدایی کبد می شود و . درنتیجه ما شاهد توسعه بیماریهای مزمن هستیم. یک فنجان جعفری خرد شده تمام مواد را با یکدیگر در بلندر ترکیب کرده و تا وقتی این کار را ادامه دهید که به همین علت است که تکنیکهای سم زدایی برای این ۵ شاخه کرفسښ یک مخلوط یکدست به دست بیاید. ارگان مهم در سالهای اخیر توسعه پیدا کرده اند تا به این عضو مهم در بهبود عملکردش کمک کنند.

چرا نوشیدن اسموتی ها منجر به پاکسازی کبد و لاغری شما می شود؟
اسموتی های طبیعی به یکی از بهترین راهها برای برداشتن سموم و پاکسازی کبد شما تبدیل شده است که حتی منجر به کاهش وزن شما نیز می شود. هنگامی که شما میوه ها و سبزیهای مختلف را با یکدیگر ترکیب می کنید و آنها را می نوشید منجر به بهبود عملکرد کبد خود می شوید و توانایی کبد خود را برای چربی سوزی افزایش می دهید و از انباشتگی چربی ها در بدن خود جلوگیری می کنید. اگرچه اینها کافی نیست ولی غلظت بالای آنها منجر به تقویت سیستم ایمنی می شود. همچنین انرژی فراوان تولید کرده و از بروز یک سری بیماری ها ممانعت می کند.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: