مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۳۰۰۱
خواننده مورد علاقه بازیگران ایرانی کیست؟ همه جای دنیا طرفداری از چهره ها حالا چه بازیگر باشند چه خواننده یا فعال در هر هنر دیگری ماجراهای خودش را دارد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:همه جای دنیا طرفداری از چهره ها حالا چه بازیگر باشند چه خواننده یا فعال در هر هنر دیگری ماجراهای خودش را دارد. در کشور ما اوضاع به همین شکل است با این تفاوت که یک سری به دلیل حواشی و پیامدهای ریز و درشت ترجیح می دهند طرفداری شان  از یک خواننده یا بازیگر را علنی نکنند. مثل طرفداری از تیم محبوب فوتبالیشان که ان هم حواشی زیادی دارد. همه این قضایا ما را بر این داشت  تا سراغ چند مهره محبوب برویم و سلیقه شان را در موسیقی جویا شویم. همه کسانی که ما با آنها حرف زدیم از چند چهره به عنوان خوانند نام بردند و طبیعتا سبک کاری و موسیقی اش را تحسین کردند. این شما و این هم خواننده های مورد علاقه چهره های محبوب تان.

پژمان جمشیدی
خیلی از کسانی که در این گزارش به سراغ شان رفتیم ترجیح میدادند تنها یک نفر را به عنوان خواننده محبوب شان عنوان نکنند تا دوستان دیگرشان دلخور نشوند، پژمان جمشیدی هم با وجود علاقه اش به خواننده های ایرانی و پسندیدن سبک برخی از آنها نامی از یک خواننده خاصی نبرد و ترجیح داد فیوریت اش را از میان ستاره های خارجی انتخاب کند. موسیقی برای جمشیدی جدی است و خودش هم دستی بر این آتش دارد، شاید به همین دلیل است که به جز موسیقی خواننده های سرشناس و صاحب سبک حتی آلبوم خواننده هایی که اسم و رسم چندانی ندارند را هم گوش می کند و ممکن است حتی قطعه ای از البوم انها توجهش را جلب کند. اما صدای مورد علاقه و خاطره انگیز برای پژمان جمشیدی کریس براون است، جمشیدی می گوید از شنیدن صدای این خواننده آرامش می گیرد و به همین خاطر موزیکهای این خواننده را زیاد گوش می دهد.

حامد بهداد
حامد بهداد حالا دیگر بعد از چند قطعه ای که خوانده و به خصوص بعد از ایفای نقش یک خواننده در مجموعه «دندون طلا» خودش هم به عنوان خواننده شناخته می شود، گرچه خیلی ها او را در عرصه بازیگری بسیار موفق تر از خوانندگی میدانند ولی در موسیقی و عالم خوانندگی هم این بازیگر طرفداران خودش را دارد. بهداد، فرهاد و مازیار را به عنوان خواننده های محبوب اش نام می برد و میگوید «آنها موسیقی منحصربه فردی داشتند و اشعاری که برای خواندن انتخاب می کردند هم وزین بود. علاوه بر اینها خودشان هم اجرای خوبی داشتند. سبک موسیقی فرهاد الان هم بعد از سالها ماندگار است و هنوز هم طرفدار دارد، کارهای مازیار هم با وجود گذشت زمان هنوز شنیدنی است. دلیل این ماندگاری دقتی بوده که این خواننده ها در همه ابعاد کارشان از شعر و موسیقی تا نوع خواندن خودشان به خرج میدادند.»

احسان کرمی
آقای مجری موقر رادیو و تلویزیون علاوه بر اینکه خودش دستی بر عالم موسیقی دارد و با قطعه ای که منتشر کرده خیلی ها طرفدار صدایش نیز شدند. موسیقی همیشه برایش جدی بوده، هنری که شاید بی ارتباط با شغل فعلی اش یعنی اجرا و گویندگی هم نبوده. احسان کرمی از طرفداران پروپا قرص موسیقی است که همه سبکهای موسیقی را هم دنبال می کند. مثلا صدای استاد شجریان از علاقه مندی های اوست و در مواقعی حس کند موسیقی سنتی حالش را خوب می کند حتما صدای ایشان را گوش می کند. در کنار صدای استاد شجریان، صدا و موسیقی علیرضا قربانی هم جزو محبوب های کرمی است. از طرف دیگر این مجری توانمند در سبک پاپ طرفدار صدای حمید حامی نیز هست و البوم هایش را گوش می کند و هراز گاهی بدش نمی آید قطعاتی از رضا یزدانی، مازیار فلاحی و گروه سون هم بشنود چون معتقد است این خواننده ها نیز صدای خوبی دارند.

امیرحسین رستمی
سلیقه امیرحسین رستمی در موسیقی جالب و کمی متفاوت است، او از طرفی موسیقی آرام و عاشقانه حمید عسگری که از دوست های نزدیک اش هم هست را می پسندد و از سوی دیگر طرفدار رضا یزدانی است که سبکش اش پاپ- راک است و موزیک هایش به لطافت عسگری نیست. رستمی میگوید: علاقه زیادی به صدای حمید عسگری دارد و بعد از اینکه به صدای او علاقه مند شدم با هم دوست شدند و الان هم از دوستان صمیمی هم هستند. البته رستمی به جز عسگری از طرفداران موسیقی محمد علیزاده نیز هست و بعضی کارهای احسان خواجه امیری، یک سری از آهنگهای رضا صادقی و بنیامین هم علاقه دارد و این خواننده ها هم از هنرمندانی هستند که رستمی سراغ آلبوم هایشان میرود اما به گفته خودش شاید تنها از چند قطعه کارهای آنها خوشش بیاید و به قول معروف او را درگیر کند اما وقتی حرف از آلبوم حمید عسگری به میان می آید ماجراطور دیگری می شود چون او همه آلبومهای این خواننده را با علاقه زیاد گوش می کند و خیلی هم تخصصی روی جزء به جزء آن نظر می دهد. به نظر این بازیگر جوان که امسال نیز سال پرکاری را پشت سر گذاشت موسیقی سلیقه ای است و می گوید: به هرحال سلیقه ها فرق می کند و هر کسی ممکن است از سبک کاری یک خواننده خوشش بیاید و برعکس نوع موسیقی یا حتی صدای خواننده دیگر را نپسندد اما سلیقه من به این خواننده ها نزدیک تر است. رستمی بین حرف هایش به همکاری با حمید عسگری اشاره می کند و میگوید: در سریال «دختران حوا» که من بازی می کردم برای اولین بار حمید به عنوان خواننده تیتراژ حضور داشت که اتفاقا کار زمان پخش با استقبال خوبی هم روبه رو شد و مورد توجه قرار گرفت. از بین تمام کارهای عسگری قطعه «ستاره» یکی از قطعاتی است که رستمی خیلی دوستش دارد و آن را جزو محبوب هایش می داند.

آزاده نامداری
چهره پرخبر سال گذشته که قرار است به زودی به تلویزیون برگردد نیز چند خواننده محبوب دارد و می گوید ما خواننده های زیادی داریم که کارشان خوب است و من هم سبک و نوع خواندن شان را می پسندم. اما بین خواننده های پاپ کارهای محسن یگانه، حمید حامی، روزبه نعمت اللهی، مازیار فلاحی، بابک جهانبخش و مهدی یراحی را بیشتر از بقیه دوست دارم. البته از بین خواننده های قدیمی علاقه خیلی زیادی به صدا و کارهای فرهاد دارم و هیچ وقت نمیتوانم این خواننده را فراموش کنم. اگر قرار باشد از بین خوانندگان موسیقی سنتی هم انتخابی داشته باشم دوست دارم از علیرضا قربانی نام ببرم که موسیقی اش واقعا عالی است. نامداری همچنین می گوید صدای حامی را هم به خاطر قدرتمندی اش دوست دارد، علاوه بر این موزیک کارهایش هم همیشه عالی است. خانم مجری از بابک جهانبخش دو، سه البوم شنیده که آنها را نیز دوست داشته و معتقد است به طور کلی سبک کارهای بابک جهانبخش طوری است که حس آرامش را به شنونده منتقل می کند. نامداری از روزبه نعمت اللهی هم آلبوم «عمو زنجیرباف» را خیلی دوست دارد. موسیقی روزبه نعمت اللهی موسیقی تلفیقی است که خوب جواب داده و به دل می نشیند. از طرفیت شعرهای حضرت مولانا را میخواند که دیگر عالی است. نامداری همچنین طرفدار کارهای مهدی یراحی نیز هست و از شنیدن موسیقی او نیز لذت میبرد.

نرگس محمدى
بازیگر محبوب مجموعه «ستایش» همان اول صحبتهایش یک اعتراف جالب می کند و میگوید من سلیقه متفاوتی در موسیقی دارم. به نظر نرگس محمدی ما خواننده های خوب زیادی داریم اما از بین همه آنها خودش کارهای حامی و مهدی یراحی را می پسندد و می گوید صدای حامی درحال حاضر جزو صداهای خوب و قوی در موسیقی پاپ است، او دقت زیادی در انتخاب اشعار و موسیقی اش می کند. به خصوص این روزها که خیلی از ترانه ها بی محتوا و بی ارزش شده اند، ملودی های کارهای حامی هم به نظرم خوب و دوست داشتنی هستند، من وقتی هر کدام از کارهای ایشان را گوش می کنم واقعا لذت میبرم. کارهای حامی همه شنیدنی هستند. کارهای مهدی یراحی را هم به خاطر تنظیم های خوبش دوست دارم. علاوه بر این او آهنگساز خوبی هم هست، من خیلی وقتها اهنگهای خواننده های دیگر را که گوش می کنم و از ملودی اش خوشم می آید، بعد متوجه می شوم که آهنگساز آن کار مهدی یراحی بوده. شاید به نظر بعضی ها صدای این خواننده غم داشته باشد اما برای من این طور نیست، حتی آهنگهای غمگینش هم حس خوبی را برای من به وجود می آورد.

ماهایا پطروسیان
روزبه نعمت اللهی، محسن چاوشی، احسان خواجه امیری رضا صادقی و رضا یزدانی خوانندگان محبوب ماهایا پطروسیان است و موسیقی را به شکل جدی دنبال میکند و میگوید باید موزیک را با تمرکز گوش کند. پطروسیان می گوید: البته دنبال کردن من از موسیقی یا خواننده خاصی بیشتر بستگی به این دارد که با آن چقدر ارتباط برقرار کنم؛ او به جز سبک پاپ از کارهای رضا یزدانی که حال وهوای متفاوت تری دارند و پاپ- راک هستند نیز بیشتر استقبال می کند چون علاوه بر سبک موسیقی، صدای یزدانی را هم می پسندد و از آن به عنوان صدایی قدرتمند و خاصی یاد می کند. ماها یا پطروسیان از بین قطعاتی که محسن چاوشی خوانده، ترک های فیلم سنتوری را نیز بیشتر دوست دارد و می گوید حس وحال این موزیک ها برایش دلنشین است. از بین آهنگهای رضا یزدانی هم قطعه «شمال» را به خاطر حس عاشقانه اش و قطعه «لاله زار» به دلیل حال وهوای نوستالژیکی که دارد بیشتر دوست دارم.

نیما شاهرخ شاهی
نیما شاهرخ شاهی هم اهل موسیقی است و سلیقه متفاوتی در این زمینه دارد، او نیز از طرفداران حمید عسگری و رضا یزدانی است که به اعتقادش همیشه خاص بودند و هستند: «حمید خاص می خواند و رضا یزدانی هم سبک متفاوتی بین خواننده های موسیقی پاپ ما دارد. من همیشه خودم این طور احساس میکنم که حمید عسگری خیلی دلی می خواند و به همین دلیل هم نتیجه کارش خوب می شود و به دل می نشیند. رضا یزدانی بین همه خواننده های ما سبکش متفاوت است، به نوعی راک ملایم که طرفداران خاص خودش را هم دارد.» شاهرخ شاهی اما به جز این دو خواننده محبوب از سیروان هم به عنوان یکی از فیوریت هایش نام می برد و میگوید: به نظرم سیروان خسروی یکی از بهترین آهنگسازان و خواننده هاست که او نیز سبک متفاوتی دارد. سیروان یکی از محبوب ترینهای من در عرصه موسیقی است. به نظر من در موسیقی ما کسانی موفق است که سبک خودش را داشته باشد و نخواهد شبیه کسی بخواند. من دوست دارم هر خواننده ای سبک و نوع خواندن خودش را داشته باشد. همه آهنگ های سیروان به نظرم فوق العاده است، کارهای او با خیلی ها فرق دارد و من واقعا سبکش را می پسندم و موسیقی اش برایم همیشه شنیدنی است.

لیلا بلوکات
لیلا بلوکات نیز از چهره هایی بود که سلیقه اش در موسیقی متفاوت بود. او خودش هم می گوید چند خواننده در سبکهای مختلف و متفاوت را دوست دارد و از فرمان فتحعلیان و علیرضا عصار در سبک خودشان به عنوان خواننده های محبوب اش نام میبرد. بلوکات همچنین میگوید بین جوانترها هم به نظرم کار فرزاد فرزین، بابک جهانبخش و مازیار فلاحی خیلی خوب است. این بازیگر جوان اهل موسیقی سنتی نیز هست و معتقد است از بین خواننده های موسیقی سنتی هم استاد شجریان همیشه حرف اول را میزنند و البته خودش سالار عقیلی را هم دوست دارد. بلوکات میگوید دوست ندارد خودش را محدود به سبک خاصی با خواننده خاصی کند و حتی بعضی وقتها با توجه به شرایطی که در آن قرار دارد ممکن است سراغ موسیقی کلاسیک هم برود. او همچنین می گوید بیشتر ترک هایی که خواننده های مورد علاقه ما می خوانند را دوست دارم، اما مثلا چی شد اون همه احساس بابک جهانبخش که فکر میکنم . در آلبوم اولش بود برایم خیلی دوست داشتنی و خاطره انگیز است. از بین همه کارهای فرمان فتحعلیان هم آهنگ ناجی که معمولا به عنوان اولین آهنگ در کنسرتهایشان اجرا می کنند را خیلی دوست دارم. همه آهنگها و ترانه های فرزاد فرزین را هم دوست دارم اما «برو برو» انتخاب ویژه ام است. مازیار فلاحی و عصار هم همه کارهایشان دلنشین و دوست داشتنی است. «وطنم» سالار عقیلی را هم دوست دارم و گوش می کنم.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: