مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۳۶۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۱۲۴۵
ابزار رشد فردی جهت داشتن زندگی موفق - توجه به رشد فردی عاملی مهم در جهت رسیدن به موفقیت محسوب شده و همچنین رشد فردی باعث فراهم شدن فرصت های بسیار خوبی در زندگی افراد می شود
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
رشد فردی گامی مثبت در جهت داشتن یک زندگی موفق
مجله خبری لحظه نما:توجه به رشد فردی عاملی مهم در جهت رسیدن به موفقیت محسوب شده و همچنین رشد فردی باعث فراهم شدن فرصت های بسیار خوبی در زندگی افراد می شود. اما برای آنکه بتوانید به این فرصت ها دست یابید، نیازمند آن هستید که تغییراتی را در زندگی خود ایجاد کنید و برای ایجاد این تغییرات نیازمند آن هستید که در ابتدا تغییررا از خودتان شروع کنید و درواقع آماده این تغییرات شوید. در اینجا به طور مختصربه ۳ تاثیر مثبتی که ناشی از رشد فردی هستند، اشاره می کنیم:

۱. رشد فردی فرصتهای جدیدی را برای فرد فراهم میکند
رشد فردی منجربه فراهم شدن فرصت های جدیدی در زندگی شما می شود. فرصتهایی که هرگز به سراغ شما نمی آیند، مگر آنکه شما به فردی تبدیل شده باشید که آماده استفاده از این فرصتهاست. شروع به خواندن مقالات، وبلاگ ها و کتابهای مختلفی دار این زمینه کنید و هرآنچه را که آموختید، درزندگی خود به کار بگیرید.

2. رشد فردی، اعتماد به نفس را در فرد به دنبال دارد
بالارفتن اعتماد به نفس در افراد، مرحله ای آغازین برای دنبال کردن رویاها و آرزوهای آنهاست. شما برای رسیدن به آرزوهایتان باید هم به خودتان اعتماد داشته باشید و هم به هد فتان. رشد فردی درواقع رشد ذهنیت افراد را به دنبال دارد و همراه با رشد ذهنیت، اعتماد به نفس هم در افراد رشد می کند.

۳. رشد فردی موجب میشود انسان جدیدی به وجود بیاید که بسیار بهتر از انسان قبلی است
هدف اصلی از رشد فردی هم همین تبدیل شدن به یک انسان جدید است؛ یعنی فردی که به دنبال پیشرفت در شغل، پیشرفت در روابط با دیگران و درکل پیشرفت در زندگی است. مهمترین بخش از زندگی که شما باید برروی ان کار کنید، همین است. شما باید دائما آگاه شوید که چگونه وازطریق چه ابزاری می توانید در تمام زمینه ها پیشرفت کنید. خواندن کتابهایی با موضوع موفقیت شما را به سوی رشد کردن، تغییر و ایجاد انگیزه برای رسیدن به اهدافتان می کشاند. یکی از موثرترین روشهایی که برای رشد فردی به شما پیشنهاد میکنیم، این است که از افراد دوروبرتان بخواهید دوفهرست تهیه کنند و فهرست اول، شامل تمام ویژگیهای فردی مثبت شما بوده و فهرست دوم شامل مواردی باشد که شما میتوانستید دران ها هم موفق باشید، اما این اتفاق نیفتاده است. سپس فهرست دوم را بردارید و از همین الان شروع به ایجاد تغییرات لازم کنید.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: