مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: ۱۲۵۷
رابطه لباس با شخصیت افراد - نکته هایی ساده که آدمهای موفق همیشه درلباس پوشیدنشان درنظر می گیرند:
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:نکته هایی ساده که آدمهای موفق همیشه درلباس پوشیدنشان درنظر می گیرند:

بیایید واقع بین باشیم. در واقع درست یا غلط، اکثر ما در نگاه اول با دیدن ظاهر یک فرد کمی او را تحلیل کرده و گاهی درمورد وی قضاوت می کنیم. این روزها خوب لباس پوشیدن بر روی شخصیت افراد تاثیرگذار است و هرگز به معنای خرج های گزاف نیست. بلکه به این معناست که از همان چیزی که دارید، بهترین استفاده را بکنید. بیایید واقع بین باشیم و بدانیم که اکثر افراد در نگاه اول، شما را براساس ظاهرتان قضاوت می کنند و بعد از نشست و برخاست های مختلف با خصوصیات درونی شما آشنا می شوند.

برای افزایش اعتماد به نفس
اگر مدام از اطرافیان بشنوید که چقدرخوش تیپ شده اید، چقدر خوب لباس هایتان را ست کرده اید و ...، مثل هرمسئله دیگری رفته رفته برایتان به یک احساس درونی تبدیل می شود و اعتماد به نفستان بیشتر خواهد شد.

الگوبرداری کنید
گرچه بهترین راه حل برای به دست آوردن یک سبک پوشش مخصوص به خودتان آزمون و خطاکردن است اما مهمترین نکته ای که به شما کمک میکند تا در سایت کردن لباس هایتان کمتر خطا کنید توجه به نوع پوشش افراد موفق است. این الگوبرداری می تواند از نوع پوشش کسانی باشند که حوزه کاری، سن و موقعیت اجتماعی شان با شما مشابه است.

دیگر نمیتوان خیلی قطعی گفت: «لباس، شخصیت نمی آورد!» شاید واقعا این طور باشد، اما قطعا در دیدگاه دیگران نسبت به شما اثرگذار است. گرچه همیشه می گوییم: «با دیدن ظاهرکسی او را قضاوت نکنید»، اما خودمان تا چه اندازه به این گفته پایبندیم؟! عمیق ترفکر کنید، زندگی شادتری داشته باشید و با پرورش استعدادهای تان موفق تر زندگی کنید. البته برداشت اشتباه نکنید، منظورمان این است که کمی بیشتر به ظاهر و نوع پوششتان اهمیت بدهید. متاسفانه یا شاید هم خوشبختانه با تغییردادن سبک لباس پوشیدنتان به مرور بازخوردهای مختلفی خواهید دید. در این گزارشی به شما کمک خواهیم کرد تا با نوع پوششی که انتخاب می کنید، مورد تحسین دیگران واقع شوید و در نگاه اول فرد قابل اعتمادی به نظر برسید.

رنگهای شاد را فراموش نکنید
رنگهای شاد، انرژی مثبت را در فضا پخش می کنند. جالب است بدانید برخلاف آن چیزی که عموم مردم فکر میکنند، رنگ زرد نشانه تنفرنیست و بسیار در افزایش شورونشاط افراد تاثیرگذار است. رنگ لیمویی بهترین انتخاب در میان تونالیته های مختلف رنگ زرد برای لباس است. اما فراموش نکنید استفاده بیش از حد از این رنگ چشم را خسته می کند.

سر تا پا مشکی نپوشید!
یک بار امتحان کنید. یک روز لباس های تیره به تن کنید و روز بعد لباس های رنگ روشن. بدیهی است وقتی رنگهای شاد می پوشید، در طول روز با نشاط تر خواهید بود و این مسئله هم در روحیه خودتان تاثیر خواهد داشت و هم کسانی که در طول روز با شما مراوده بیشتری دارند. خانم هایی که سرتاپا مشکی میپوشاند، باید این نکته را درنظرداشته باشند که به مرور این مسئله بر روحیه شان تاثیر نامناسب می گذارد.

چرا باید لباس شاد بپوشید؟
حتی در دیدگاهی کلی تر، رنگها و آداب ورسوم خاص یک خطه در میزان شاد بودن آنها تاثیرگذار است؛ مثلا خیلی ها شمالی ها را افرادی شاد می دانند که حتی در مراسم های مختلفشان هم این مسئله قابل مشاهده است. یکی از نکات جالب درنوع پوشش شهرهای شمالی این است که عموما خانم ها در هر سنی هم که باشند، لباس هایی با رنگهای شاد برتن می کنند.

سبک خودتان را داشته باشید
شما یک مدیر موفق هستید یا یک فروشنده؟ شاید هم یک کارآفرین باشید.حتما شما هم قبول دارید که خرید کردن از یک فروشنده خوش پوش لذت بخش تر است. این را فراموش نکنید که مدگرا بودن افراطی شما را به دردسر می اندازد. همین که بدانید چه لباسی را برای جلسه کاری، زمان تفریح با دوستان، محل کار یا دانشگاه بپوشید بزرگترین کمک را به خودتان کرده اید، پس سبک لباس پوشیدنتان را پیدا کنید یا از ایک استایلیست کمک بگیرید.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: