مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۱۳۰۲
مبارزه جدیدی فراروی شاگردان لوزانو قرار گرفته، رقبای هم گروه در المپیک ریو خبر آمد که ما در گروهی شامل آرژانتین، لهستان، روسیه، مصر و کوبا قرار گرفته ایم
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:با پایان یافتن انتظار 52 ساله والیبال کشورمان برای المپیکی شدن مبارزه جدیدی فراروی شاگردان لوزانو قرار گرفته، رقبای هم گروه در المپیک ریو خبر آمد که ما در گروهی شامل آرژانتین، لهستان، روسیه، مصر و کوبا قرار گرفته ایم. این رقبای ما کجای دنیای والیبال هستند و چه جایگاهی دارند.

آرژانتين به کمک ولاسکو
 تیم سرمربی سابق تیم ملی کشورمان در سالهای اخیر بارها تا آستانه کسب مقام مرغوب در المپیک پیش رفته اما یا مثلی المپیک ۲۰۰۰، چهارم شد یا شبیه المپیکهای ۲۰۰۲ و ۲۰۱۲ جایی بهتر از مقام پنجم نيافته است.امسال اما تيم خوليوولاسکوکه در حال حاضر در رتبه ششم رنکینگ بخش مردان قرار دارد، می آید تا چند پله بالاتر از المپیک های دوران معاصر بایستد. با وجود مهره هایی مانند داریدو، کاپیتان فیلاردی و سوله، کسب مقامی در حد رتبه سوم رقابتهای قهرمانی جهان در سال ۱۹۸۲ چندان دور از دسترس به نظر نمیرسد.

لهستان قدرتمند و هراسناک
 شاگردان استپان آنتیگه که جاده صاف کن تیم ملی کشورمان در راه تحقق آرزوی ۵۲ ساله حضور در المپیک شدند باسابقه درخشان خود تن و بدن خیلی هارا میلرزانند. قهرمان سال ۲۰۱۴ جهان و ۲۰۰۹ اروپا در المپیک ۱۹۷۶ به اوج اقتخار دست یافت و مدال طلارابه سینه زد و هر چند اندکی با استانداردهای آن تیم رؤیایی فاصله دارد اما در چند سال اخیر نشان داده رقیب مفت بازی نیست، نواکوفسکی، کونارسکی، کور کو کاپیتان کوبیاک، مهره های اصلی تیم را تشکیل میدهند؛ تیمی که یا می بردیا تیم رقیب را برای پیروز شدن جان به سر می کند.

روسیه، قهرمان و خوفناک
کمتر هوادار والیبالی، فینال المپیک ۲۰۱۲ لندن را از یاد می برد؛ جایی که برزیل پس از دو ست برتری، فاصله بسیار کمی تا پیروزی درست سوم و قهرمانی داشت اما روسیه نه تنها آنست بلکه ستهای بعدی را هم برد و با رقم زدن یک بازگشت رویایی، طلای المپیک را صید کرد. قدرت درجه یک حال حاضر والیبال دنیا امسال هم در المپیک حرفهای زیادی برای گفتن دارد و اگر بازیکنانی مانند وولیچ، کوالوف واویموچف در اوج باشند، کسب پنجمین مدال طلای المپیک هم دور از دسترس تیم نخواهد بود. ولادیمیر آلانکو، سرمربی خوش فکر تیم، برای هر لحظه از بازی برنامه خاصی دارد و برگ برنده تیمش محسوب می شود.

مصر نغمه های آفریقایی
تیم آفریقایی با سرمربیگری فلاویوایتالیایی برای اولین بار از سال ۲۰۰۸ جواز حضور در المپیک را به دست آورده و خیلی خوب میداند در حضور غول هایی مانند روسیه و لهستان شانسی زیادی برای شکستن طلسم ظاهرا ابدی راهیابی به مرحله حذفی والیبال المپیکا ندارد. مصریها در هر سه حضور قبلی در المپیک در دور اول حذف شدند. صاحب پنج عنوان قهرمانی رقابتهای کشورهای آفریقایی، حتی با بهترین عملکرد کاپیتان صالح یوسف و بازی خوب السعید و آتیا هم نمی تواند معجزه کند.

کوبا نوستالژی
برای نسلی که با سرویس های جادویی خوئل دسپانته افسانه ای بزرگ شد، کوبا یک نوستالژی بزرگ است؛ تیمی همیشه دردسرساز با ستارگانی به شدت تأثیرگذار ردولفوسانچس، سرمربی تیم در روانشناسی تبحر خاصی دارد اما به همین اندازه تاکتیسین خوبی هم نشان می دهد.او بهترین بازی ممکن را از ستارگانی مانند مالگارنخو، کالوو وخیمنس می گیرد و با تیم جوان خود به نتیجه گرفتن در گروهی دشوار امید زیادی دارد

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: