مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۱۰۴۳
10 عادت زوج های خوشبخت - عادت هایی که در ادامه می آید را به زندگی روزانه تان اضافه کنید و ببینید که چقدر احساس خوشبخت بودن می کنید.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:شاید فکر کنید با فرد درست رابطه همیشه جواب می دهد اما واقعیت ندارد. رابطه ها نیاز به تلاش و کار کردن دارند. اما راه هایی وجود دارد که می شود این تلاش را ساده تر کرد. عادت هایی که در ادامه می آید را به زندگی روزانه تان اضافه کنید و ببینید که چقدر احساس خوشبخت بودن می کنید.

1. در یک زمان به رختخواب بروید
شاید احمقانه به نظر برسد اما واقعا تاثیر فوق العاده ای دارد. حس نزدیکی فوق العاده ای وجود دارد وقتی هردو زیر پتو می روید و درمورد روزی که گذشته است حرف می زنید.
 
2. علایق مشترک را بیشتر رشد دهید.
خوب است که برای خودتان به طور مجزا سرگرمی داشته باشید تا شخصیت تان را حفظ کنید. اما ایجاد علایق مشترک بدون تغییر شخصیت تان می تواند رابطه را قوی تر کند.

3. دست در دست راه بروید.
دست در دست بودن باعث می شود تا احساس شادی فوق العاده و ارتباط بیشتری داشته باشید. حتی اگر دست در دست نیستید در کنار هم با یک سرعت حرکت کنید.

4. حالت اعتماد و بخشش را دائمی کنید.
دعوا کردن برای مسائل کوچک راحت است اما دیگر نمی توانید خوشحال باشید. اما باید یادبگیرید که زوج تان را حتی برای مسائل بزرگ ببخشید اگر به آنها یک فرصت دیگر ندهید هیچگاه احساس طبیعی نخواهید داشت. اگر ببخشید زوج تان حس علاقه و عشق می کند.

5. بعد از کار هرگاه همدیگر را می بینید یکدیگر را در آغوش بکشید.
این مورد بسیار ساده است، چ کسی دوست ندارد بعد از یک روز سخت کاری در آغوش عشقش ذوب شود. هنگامی که این عادت را ایجاد کنید بسیار خوشحال خواهید شد و هربار اینکار ساده تر می شود.

6. هر صبح بگویید "دوستت دارم" و "روز خوبی داشته باشی"
این مورد نیز ساده است. همیشه به هم حرف های خوب بزنید. پشت تلفن، هنگامی که یکدیگر را می بینید.

7. هرشب "شب بخیر" بگویید جدای از اینکه چه حسی دارید.
هیچ گاه درحالی که عصبانی هستید نیز بدون شب بخیر به رختخواب نروید و اگر عصبانی نیز نیستید اینکار باعث ایجاد حس و خوب و رویاهای مثبت می شود.

8. در طول روز یک بار از احوال هم بپرسید.
یک تماس تلفنی که نشان دهد برای او اهمیت قائل هستید یا یک پیام روز آنها را خواهد ساخت و البته متوجه می شوید که چه وضعیتی دارند و بعد از اینکه می بیندشان رفتار مناسبی می کنید.

9. برکارهای درست او تمرکز کنید نه نادرست
هیچکس خوشش نمی آید که اشتباهاتش را به رخش بکشند. اینکه به آنها بگویید که کاری کرده اند و باعث ناراحتی شما شده اند کار درستی است اما فریاد کشیدن و ایراد گرفتن کار درستی نیست.

10. برای آنچه که دارید از خدا شاکر باشید.
این مورد از همه ساده تر است زیرا اگر با زوج تان در یک رابطه هستید پس حتما برای او ارزش داشته اید و کسی هست که شما را عاشقانه دوست دارد. و در زمان های سخت همراه تان است.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: