مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۳۹۵
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۱۳۳۴
مقایسه کریم انصاری فرد با علی دایی از نظر فرشاد پیوس
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مقایسه کریم انصاری فرد با علی دایی از نظر فرشاد پیوس
مجله خبری لحظه نما:با فاصله گرفتن از دورانی که علی دایی و وحید هاشمیان در تیم ملی می درخشیدند، در سالهای اخیر مهاجمانی در تیم ملی بازی کرده اند که به نسبت امیدوارکننده هستند. هر کدام از مهاجمان تیم ملی خصوصیات فردی خوبی برای حضور در تیم ملی دارند و می توان روی این بازیکنان حساب کرد. اشکان دژاگه یک بازیکن تکنیکی و فیزیکی به حساب می آید که پاس های دقیقی میدهد. در گلزنی شم بالایی دارد و در عین حال مهاجم باتجربه ای است. او فوتبال را در اروپا شروع کرده و به همین دلیل یک بازیکن کاملا حرفهای است. رضاقوچان نژاد نیز همین وضعیت را دارد؛ با این تفاوت که او بازیکنی است که از کنارههای زمین خوب حرکت می کند. محوطه ۱۸ قدم را می شناسد و اگر دقت کرده باشید از هر ۵ موقعیتی که در محوطه جریمه نصیبش می شود ۳ موقعیت را تبدیل به گل می کند. رضا ضریب هوش بالایی دارد و در وسط زمین هم با توپ خوب کار می کند. شوتهای ناگهانی اش هم از دیگر خصوصیات مثبت این بازیکن است. سردار آزمون گویی جوانترین مهاجم فعلی تیم ملی است. چه خوب که او هم در لیگهای اروپایی بازی می کند. همین مساله به سردار کمک می کند که در عین جوانی برابر تیمهای آسیایی برای گل زدن مشکلی نداشته باشد. مهدی طارمی هم جوان است. او بازیساز است و یک مهاجم فیزیکی -سرعتی در زمین قلمداد میشود.

طارمی به صورت انفرادی قابلیتهای زیادی در زمین مسابقه دارد و حتی در میانه زمین کارهایی انجام می دهد که این قابلیت ها به خوبی نمایان میشود. از همه مهمتر اینکه طارمی با حفظ توپ می تواند خط دفاعی حریف را به هم بریزد. کریم انصاریفرد تند و تیز است و در عمق زمین عملکرد خوبی دارد. نسبتا بازیکن گلزنی به حساب می آید و برای گلزنی در موقعیت مناسبی قرار می گیرد. انصاریفرد هم یک بازیکن شوتزن محسوب می شود و یادم است در روزهای اولی که به اردوی تیم ملی دعوت شد، خیلیها این مهاجمان را با علی دایی مقایسه می کردند. برخی معتقد بودند که شیوه بازی انصاری فرد شباهت زیادی به بازی دایی دارد. اما در واقع انصاریفرد شباهت چندانی به دایی ندارد. احتمالا همشهری بودن هر دوی آنها سیب چنین اشتباهی شده است، به خصوصی که انصاریفرد یادایی رایطه دوستانهای دارد. شاید از این نظر خیلی هایازی آنها را به هم شباهت میدهند. دایی یک گلزن قهار بود که قدرت سرزنی اش را کمتر بازیکنی در ایران داشت. دایی بازیکن تکنیکی محسوب نمیشد، درست بر خلاف انصاری فرد که بازی با توپش بهتر است. انصاری فرد بازیکن سرعتی است، اما دایی در درگیریهای فیزیکی معمولا حضور موفقت آمیزی داشت و شم گلزنی اش با هیچ کدام از مهاجمان فعلی تیم ملی قابل مقایسه نیست.

به عقیده من، سرزنترین بازیکن فعلی تیم ملی سردار ازمون است. به طور کلی، تیم ملی با مربیگری کارلوس کی روش خط حمله خویی دارد. به نظر من، هردفاعی در برابر مهاجمان ایران قرار بگیرد، به مشکل برمی خورد. البته این راهم باید عنوان کنم که تعداد مهاجمان خوب ایران زیاد نیست و بهتر است بازیکنان بیشتری در این پست پرورش داده شوند. اشکان دژاگه و رضاقوچان نژاد هم از فوتبال اروپا وارد فوتبال ایران شدهاند. فرض کنید این دو بازیکن باارزش در تیم ملی حضور نداشتند، مطمئنا تیم ملی در این پست با مشکلات زیادی رو به رو میشد، اما خوشبختانه خط حمله تیم ملی در حال حاضر مشکل چندانی ندارد و به عقیده من خیلی هم پر قدرت است.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: