مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۴۰۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
تعداد بازدید: ۱۶۶۴
حقایقی درباره بهرام رادان به بهانه اکران فیلم بارکد. بازیگری که در فهرست ۱۰ بازیگر خوش قیافه و خوش پوش دنیا قرار گرفته است
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
حقایقی درباره بهرام رادان به بهانه اکران فیلم بارکد
خوش تیپ ترین
مجله خبری لحظه نما: بهرام رادان بازیگر مطرح سینما این روزها با فیلم «بارکد» ساخته مصطفی کیایی به سینماها بازگشته است. او سال گذشته در همین روزها فیلم پرفروش «عصر یخبندان» دیگر ساخته مصطفی کیایی را بر پرده سینماها داشت. به نظر می رسد امسال نیز با فیلم «بارکد» بتواند فیلم پرمخاطب دیگری به کارنامه خود اضافه کند.

بازیگری که در فهرست ۱۰ بازیگر خوش قیافه و خوش پوش دنیا قرار گرفته است
 وب سایت تخصصی "Styllish" که در حوزه مد فعالیت می کند، سال گذشته در یک ردهبندی با عنوان «خوش قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان» به صورت تخصصی به انتخاب بهترینها پرداخته بود. به گزارش «خبرآنلاین» در ان زمان، این رسانه لاکچری آمریکایی به صورت دقیق و با در نظر گرفتن بازیگران تمام دنیا پس از مدتها پژوهش به انتخاب ده نفر نهایی رسیده بود. در لیست نهایی، نمایندهای از ایران دیده می شود که در نوع خود کم سابقه به نظر می رسد. بهرام رادان بازیگر سینمای ایران و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر، در لیست نهایی ده بازیگر خوش قیافه و خوش پوش مرد جهان از نگاه این رسانه قرار گرفته بود و از نگاه این سایت تخصصی به عنوان پنجمین بازیگر مرد جهان انتخاب شده بود.

چرابهرام رادان ممنوع التصویر شد؟
 سال گذشته همزمان با اکران فیلم «حکایت عاشقی» بود که شایعه ممنوع التصویری بهرام رادان جدی تر شد. «احمد رمضان زاده» کارگردان «حکایت عاشقی» در یکی از اکران های این فیلم گفت: «در آنونسی که برای تبلیغ فیلم، به تلویزیون داده بودیم متوجه شدم که بهرام رادان و قطب الدین صادقی ممنوع التصویر شده اند و یکی از نکاتی که برای این گونه فیلم ها مهم است همین تیزرهای تبلیغاتی است؛ چرا این افراد ممنوعالتصویر می شوندرا واقعا نمی دانم.»

هیچ وقت نمی خواهم مثل پفک نمکی باشم
 بهرام رادان از معدود بازیگران ایرانی است که به خاطر بازی در فیلمهای کارگردانهای مطرح سینما احترام و اعتبار خاصی در بین منتقدان و علاقه مندان جدی سینما دارد. داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی، واروژ کریم مسیحی، رخشان بنی اعتماد، محمد بزرگ نیا، تهمینه میلانی، پوران درخشنده، بهروز افخمی، ابوالحسن داوودی، مانی حقیقی، حمید نعمت الله و... از کارگردانهای مطرحی هستند که نقش آفرینیهای آقای رادان در فیلم های آنها فراموش نشدنی است. خود بهرام رادان نیز بازیگری است که همواره در اظهارات خود بر حضور در فیلم های ماندگار و تاثیرگذار تاکید کرده است. این بازیگر سینمای کشور زمانی در گفت و گویی با ماهنامه نسیم با اشاره به بازسازی برخی فیلمهای تجاری با ذکر مثالی می گوید: «مطمئنا فروش پفک نمکی در ایران بسیار بالاتر از فروش یک غذای پروتئینهاست. من هیچ وقت نمی خواهم مثل پفک نمکی باشم. خب یک پفک نمکی که ارزش ندارد، بود و نبودش فرقی نمی کند، فقط یک تزئین است در جامعه، مطمئنا امن جلوی این میایستم تا پفک نمکی نباشم».

بهادادن به فیلمسازان جوان از کاهانی تا شهبازی
 رادان همیشه علاقه مند به کار کردن با فیلمسازان جوان بوده. خود او در مصاحبهای گفته: «من اگر متولی بودم به یکسری از جوانها خیلی بهامی دادم. مثل نعمت الله، اصغر فرهادی، مونازندی، پرویز شهبازی و عبدالرضا کاهانی، اینها کسانی هستند که باید خیلی به آنها بهاداد چون ذهن بشاش و پویایی دارند. برای همین در دل موقعیتها و حوادث میآیند و فیلم خودشان را می سازند و کاری هم ندارند که اثرشان به شاهکار قبلی نزدیک است».

می توانست پرفروش ترین باشد
عامه مردم ایران رادان را به خاطر بازی در فیلم سنتوری داریوش مهرجویی میشناسند. فیلمی که توقیف شد و هرگز امکان اکران در سینماها را پیدا نکرد ولی با انتشار سی دی غیر قانونی اش متر مردم استقبال خوبی از آن کردند. در یک نظرسنجی که روزنامه هفت صبح از تعدادی از منتقدان انجام داد بازی او در این فیلم به عنوان - بهترین بازی کارنامه رادان انتخاب شد. خود -- رادان در این باره گفته: «اگر آن فیلم اکران می شد و در شکل خوش بینانه اش هفده دقیقه از اصلی فیلم زده شده بود، هفده دقیقه از بازی ای که من خیلی دوستش داشتم زده شده بود و خوشبینانه در تهران ۲/۵ تا ۳ میلیون نفر می رفتند این فیلم را می دیدند و فروش اشی می شاد ۳ میلیارد تومان، در شهرستان ها هم ۱/۵ تا ۲ میلیارد تومان می فروخت. رکورد پرفروشترین فیلم را هم میشکست و به رقمی رسیده بود که دست نیافتنی بود اما اتفاقی که الان افتاده چیز دیگریست.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: