مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۴۰۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: ۱۱۰۵
هر هفته نمی توانید صبر کنید تا جمعه برسد: جمعه ها مسلما جذاب هستند اما هر روز می تواند جذاب باشد اکر کل سبک زندگی شما جذاب باشد و اگر اینگونه نیست پس باید سبک زندگی تان را عوض کنید.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما: 6 نشانه که باید سبک زندگی تان را تغییر دهید:

1. هر هفته نمی توانید صبر کنید تا جمعه برسد:
جمعه ها مسلما جذاب هستند اما هر روز می تواند جذاب باشد اکر کل سبک زندگی شما جذاب باشد و اگر اینگونه نیست پس باید سبک زندگی تان را عوض کنید.

2. برای تعطیلات و مرخصی هایتان زندگی می کنید:
به جای اینکه فکر کنید مرخصی و تعطیلات بعدی تان چه زمانی است ، شاید بهتر است زندگی داشته باشید که مجبور نباشید از آن فرار کنید.

3. هنگامی که یک لحظه تفکر می کنید تمرکز زندگی تان بر اولویت ها نیست
 3 اولویت را بنویسید 3 اولویتی که زندگی تان را بر آن درحال صرف کردن هستید نیز بنویسید. آیا آنها یکی است؟ اگر نیست باید آن را تغییر دهید تا حس کنید که زندگی تان موفقیت آمیز است.

4. نمی دانید چه چیزی شما را خوشحال می کند
 و حتی وقت ندارید تا این مسئله را پیدا کنید. اگر از زندگی فعلی تان هیجان زده نیستید، نباید به این روند ادامه دهید. باید متوجه شوید چه چیزی شما را شاد می کند و برای اینکار باید فضایی را جهت رفتن به دنبال علایق تان ایجاد کنید.

5. دائما حسادت می کنید.
دائما به کسی حسادت می کنید وقتی این حس را دارید فکر کنید که چه چیزی او دارد که شما می خواهید اولویت هایتان را پیدا کنید و به دنبال آن بروید.

6. آخرین باری که کار هیجان انگیزی انجام داده اید را به یاد ندارید.
زندگی زمانی شروع می شود که از ساحل آرامش دور می شوید. زندگی شما می تواند بسیار هیجان انگیز شود اگر کمی از ساحل آرامش دور شوید.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: