مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۴۳۳
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰
تعداد بازدید: ۲۵۲۲
نیمی از حمله های قلبی، خاموش هستند: براساس پژوهشهای جدید، چیزی در حدود نیمی از حمله های قلبی خاموش هستند و علائم شایعی مثل درد قفسه سینه، تنگی نفس یا عرق سرد را ندارند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما: براساس پژوهشهای جدید، چیزی در حدود نیمی از حمله های قلبی خاموش هستند و علائم شایعی مثل درد قفسه سینه، تنگی نفس یا عرق سرد را ندارند. فراموش نکنید حمله قلبی خاموش به اندازه حملات قلبی همراه با علائم، شایع بوده و به همان اندازه نیز خطرناک هستند. این حملات موجب کاهش یا توقف خون رسانی به عضله قلب می شوند و از آنجا که آن دسته از حملاتی که خاموش هستند، اغلب تشخیص داده نمی شوند، افراد کمکهای پزشکی لازم را جهت پیشگیری از حمله بعدی یا جلوگیری از مرگ دریافت نمیکنند. علائم حمله قلبی خاموش آن قدر خفیف هستند که فرد به ندرت متوجه آنها میشود و اکثرا هم به صورت اتفاقی در یک نوار قلب که برای انجام جراحی یا چکاپ ساده گرفته می شود، تشخیص داده می شوند.

 براساس مطالعات، این حملات در خانم ها و افراد سیاه پوست شایع تر است. لازم است بدانیم تغییر سبک زندگی، مثل روی آوردن به تغذیه سالم، ورزشی، کاهش وزن و نیز ترک سیگار، نسخه پیشگیری از هر دو نوع حمله قلبی هستند. افرادی که اندکی دارد قفسه سینه به همراه فشارخون بالا، چاقی و دیابت دارند، باید مرتبا نوار قلب بگیرند تا از بروز حمله قلبی جلوگیری کنند.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: