مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۴۳۷
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: ۱۷۲۳
دیدن سایت های مختلف دکوراسیون، مجله ها، افزایش فروشگاههای لوازم خانه و مشاهده سبک زندگی افراد حاضر در شبکه های اجتماعی باعث شده تا همه ما برای داشتن دکوراسیون زیبا و پرنشاط دیدگاه متفاوت داشته باشیم
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
دکوراسیون پر نشاط
راهکارهایی برای اینکه در فضایی استاندارد زندگی کنید.
مجله خبری لحظه نما:این روزها همه به دنبال رسیدن به آرامش هستند. برای همین انواع و اقسام روشهای مراقبه زیاد شده است. یکی از مهمترین فضاهایی که این آرامش را فراهم می کند، کانون خانواده و طراحی خوشایند محیط زندگی است که باعث می شود بعد از یک روز کاری و پرمشغله برای برگشتن به خانه مشتاق باشید. در دنیای امروز طراحی فضای زندگی معنای دیگری پیدا کرده است و به نسبت گذشته مهم تر تلقی میشود. همین طور «سلیقه» تعریف دیگری پیدا کرده است؛ چون دیگر قرار نیست خیلی شخصی به زیباشدن محل زندگی تان فکر کنید. دیدن سایتهای مختلف دکوراسیون ، مجله ها، افزایش فروشگاههای لوازم خانه و مشاهده سبک زندگی افراد حاضر در شبکه های اجتماعی باعث شده تا همه ما برای داشتن دکوراسیونی زیبا و پرنشاط دیدگاهی متفاوت داشته باشیم

شمع، مظهری از عناصر چهارخانه
نمی توان منکرتاثیر عمیق محیط برنشاط آدمها شد. در فنگ شویی استفاده از شمع و عود جایگاه ویژه ای دارد؛ چون انرژی منفی را دور می کند و از قدرتمندترین عناصریک دکوراسیون محسوب می شود. اما اغلب افراد شمع را برای زیباشدن دکورخانه استفاده می کنند و کمتر اتفاق می افتد در خانه ای به غیر از مواقع سر میز شام، شمع روشن شود. اما گاهی بد نیست لامپها را خاموش کنید و به جای آن، شمع روشن کنید. فارغ از اینکه به نظر شما این نظریه صحیح یا خرافه است، سوختن شعله های شمع در یک فضای نیمه تاریک احساس آرامش را به آن مکان تزریق می کند. فنگ شویی شمع را مظهری از چهار عنصراب، باد، خاک و آتش میداند.

نور طبیعی در اولویت است
با وجودی که امروزه لامپ هایی با الهام از نور طبیعی تولید می شود، هیچ کدام نمی توانند جایگزینی برای نور طبیعی باشند. در شرایطی که خانه تان نور طبیعی کمی دریافت میکند، بهتر است اتاق خوابی را که نورگیرتر است، به فرزندتان اختصاص دهید؛ چرا که تشخیص صحیح رنگ ها در اتاقی با نور طبیعی روز ممکن است. البته خانه های تاریک یا اصطلاحا دلگیر که پنجره های کمتری دارند، به ناچار باید به شکلی اصولی نورپردازی شود. لامپ هایی با عنوان natural در بازار موجود است که گرچه برای آن هزینه بیشتری باید بپردازید، اما هم نورپردازی خانه را طبیعی تر جلوه می دهد و هم اینکه آسیب کمتری میرسانند.

خاکستری منعطف!
یکی از رنگهایی که با وجود ویژگیهای مثبت خیلی وقتها نادیده گرفته می شود، خاکستری است. این رنگ هم مثل سایر رنگها طیفهای متنوعی دارد. مردم عموما این رنگ را دوست  ندارند و در دکوراسیون هم کمتر از آن استفاده می کنند. برخلاف باور عموم، انعطاف این رنگ باعث میشود تا در کنار رنگهای گرم و سرد جلوه مناسبی داشته باشد. خاکستری را بسته به فضایی که دارید، می توانید با تم گرم یا سرد انتخاب کنید. اگربه فرض دکوراسیون هر خانه ای سه رنگ اصلی داشته باشد، بدون شک یکی از این رنگ ها می تواند خاکستری باشد؛ چون به راحتی با هررنگی مثل زرد، سبز، آبی، گلبهی و ... قابل ترکیبی است. البته استفاده از این رنگ خنثی به تنهایی توصیه نمی شود، چون فضا را بی روح و خسته کننده می کند.

یکی از سبکهای دکوراسیون شد که میتوان آن را به عنوان نمونه نام برد، سبک طراحی و رنگ آمیزی خانه هندیها است. رنگهای تند مثل قرمز، زرد، نارنجی و چیدمان شلوغ از نشانههایی دکوراسیونی به سبک هندی است. نکتهایی که میتوان از این سبک الهام گرفته استفاده از رنگهای تند و شاد است و نه چیدمان شلوغ و پراز آویزهای رنگی آلبته اگر تعادلار در استفاده از رنگهای شاد رعایت نکنید به جای داشتن یک دکوراسیون شاد، آرامش را از فضای زندگی تاندور خواهید کرد.

آب نمای دکوراتیو
چه کسی نسبت به آرامشی که روح انسان از صدای آب دریافت میکند، بی اطلاع است؟ اما این روزها کمترخانه ای حیاط، اب نما، درخت و ... دارد. به همین خاطر با راهکارهایی می توان بخشی از طبیعت را به محیط زندگی وارد کرد. ابنماهای متنوعی در بازار موجود است که می توان داخل خانه از آن استفاده کرد و انتخاب ابعاد این آب نماها به متراژ فضا بستگی دارد.

بهترین جا برای قرار دادن این آب نماهای دکوراتیو نشیمن است. ضمن اینکه حضور آکواریوم در خانه به همین نسبت می تواند تاثیرگذار باشد. ماهیها آرامش بخش ترین موجوداتی هستند که با حضورشان انرژی های منفی موجود در خانه را دفع می کنند.

به سبک هندی ها
یکی از سبک های دکوراسیون شاد که می توان آن را به عنوان نمونه نام برد، سبک طراحی و رنگ آمیزی خانه هندی ها است. رنگ های تند مثل قرمز، نارنجی و چیدمان شلوغ از نشانه های دکوراسیونی به سبک هندی است. نکته ای که می توان از این سبک الهام گرفت، استفاده از رنگ های تند و شاد است و نه چیدمان شلوغ و پر از آویزهای رنگی! البته اگر تعادل را در استفاده از رنگ های شاد رعایت نکنید. به جای داشتن یک دکوراسیون شاد، آرامش را از فضای زندگی تان دور خواهید کرد.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: