مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۱۸۱۶
زوج های هنری سینمای هالیوود -رمز موفقیت بسیاری از زوجهای سینمایی، ساده به نظر می رسد. انها شبیه به هم نبوده اند با تضاد و اختلاف انتخاب شده اند تا مکمل هم باشند
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
شریک جرم!
مجله خبری لحظه نما:چند ماه قبل، وقتی دن میزر تصمیم گرفت از رابرت دنیرو و زک افرون به عنوان زوج اصلی فیلم تازه اش استفاده کند، تصور می شد تضادهای دنیروی پرسابقه با افرون جوان دردسرساز خواهند شد اما حالا این فیلم در گیشه فروش خوبی داشته تا ثابت شود میزر تصمیم درستی در انتخاب بازیگرها گرفته است. رمز موفقیت بسیاری از زوج های سینمایی، ساده به نظر می رسد. انها شبیه به هم نبوده اند. با تضاد و اختلاف برای نقش ها انتخاب شده اند تا مکمل هم باشند و مثل قطبهای مخالف آهن ربا، جلوی دوربین همدیگر را دربر بگیرند.

ادام سندلر – درو بری مور
قبل از بازی در فیلم خواننده عروسی در سال ۱۹۹۷ هم، سندلر و بری مور باهم رابطه دوستانه داشتند. هفت سال طول کشید تا این دو نفر دوباره تبدیل به نقش های اول یک فیلم مشترک شوند. پنجاه قرار اول، داستان عاشقانه قرارهای یک پسر با دختری بود که هر روز حافظه کوتاه مدت اش را از دست می دهد. سومین کمدی رمانتیک آدام و درو را در اوج قرار داد. سومین کمدی رمانتیک با حضور أنها، در سال هایی ساخته شد که آدام دیگر محبوبیت گذشته اش را نداشت اما بری مور توانسته بود  با بازی در چند فیلم خوب، جایگاه قابل قبولی در سینما برای خودش دست و پا کند. بر خلاف همه شایعاتی که در اطراف آنها وجود داشت، رابطه شان هرگز از سطح دو دوست و دو همکار فراتر نرفت.

بردلی کوپر - جنیفر لارنس
حتی ۱۶ سال اختلاف سنی، نمی توانست مانع باورپذیری رابطه عاشقانه این زوج در «کتابچه بارقه امید» برای مخاطب ها باشد. فیلم، واکنشهای مثبت و منفی زیادی داشت اما بدون استثنا همه بر این باور بودند که رابطه دیوانه وار بردلی کوپر و جنیفر لارنس نتیجه بخش از آب درآمده است. جنیفر لارنس برای همین فیلم اسکار گرفت و البته در سخنرانی اسکارش تاکید کرد بدون درک بالای بردلی کوپر از همبازی بودن، هرگز نمی توانسته چنین جایزه ای به دست بیاورد. بردلی و جنیفر که هر دو بازیگران محبوب سینمای پاپ کرنی به شمار می روند، مدتی بعد در سرنا همبازی شدند. تیم سازنده فیلم کتابچه بارقه امید بار دیگر از هر دوی انها در کلاهبرداری امریکایی استفاده کرد. اثری که فوق العاده محبوب شد اما شیمی رابطه این دو نفر را چندان به نمایش نگذاشت. همین تیم، بار دیگر از همین دو نفر برای ساخت یک فیلم جدید بهره بردند. جوی اما چیزی بیشتر از یک شکست نبود. شکستی که احتمالا به دوران پارتنر بودن این دو نفر در سینما خاتمه خواهد داد.

تام هنکس – مگ رایان
دهه نود، دوران اوج فیلمهای کمدی رمانتیک بود. بدون تردید بخشی از موفقیت این فیلمها در آن دوره زمانی، به همکاریهای تام هنکس و مگ رایان مربوط میشد. در فاصله سالهای ۱۹۹۱ تا ۹۸، هنکس و رایان سه بار با آثار مشترک یک کمدی-رمانتیک در سینماها ظاهر میشدند. این تجربه سه بار تکرار شد و هر سه بار راضی کننده از اب درآمد. فیلم فانتزی جو در برابر آتشفشان اولین کار مشترک این زوج بود. این خط، با فیلم بی خواب در سیاتل ادامه پیدا کرد و به آخرین و بهترین تجربه پارتنری این دو نفر رسید. نامه داری داستان صاحبان دو کتابفروشی در نزدیکی هم بود که با خاطر رقابت تجاری از هم متنفر هستند اما رفته رفته عاشق هم می شوند.

کیت وینسلت - لئودی کاپریو
رز و جک، روی عرشه کشتی در حال سقوط تایتانیک، یکی از عاشقانه ترین داستانهای تاریخ سینمای آمریکا را روایت کردند. در اولین روزهای روی پرده رفتن تایتانیک و استقبال جهانی از این فیلم، همه منتظر درخشش خیره کننده کیت وینسلت بودند اما این مرد جوان ناشناخته بود که ناگهان همه نگاهها را معطوف خودش کرد. این روند در همکاری  بعدی آنها کاملا برعکس شد. در جاده انقلابی خیلی ها انتظار یک دیکاپریوی رویایی داشتند اما این بار وینسلت بی نظیر ظاهر شد و جایزه گلدن گلوب را به دست آورد. این دو ستاره غافلگیرکننده، هنوز هم در همه محافل سینمایی به عنوان یک زوج موفق هنری شناخته می شوند. این موفقیت را به جای تعداد همکاری، باید در عمق کارهای مشترک آنها جستجو کرد. جالب اینکه در این سالها چند بار برگزارکنندگان جشنواره های مختلف، از وینسلت برای جایزه دادن به دی کاپریو و از دی کاپریو برای تقدیم جایزه به وینسلت به روی سن دعوت کرده اند.

آنجلینا جولی - برد پیت
وقتی تصویر این دو بازیگر خوش سیما و پرطرفدار در کنار هم روی پرده های سینمایی قرار گرفت، برد پیت هنوز به زندگی مشترکش با جنیفر آنیستون ادامه میداد. شایعات اما توجهی به این موضوع نداشتند و رسانه ها خیلی زود از خطوط قرمز زندگی خصوصی آقا و خانم اسمیت عبور کردند تا نشان بدهند رابطه آنها دیگر صرفا محدود به سینما نمی شود. تریلر آقا و خانم اسمیت، همه چیز داشت. خشونت، هیجان، غافلگیری و البته «برانجلینا» زندگی مشترک پیت و جولی، مدتی بعد از این فیلم آغاز شد. یک رابطه خاص عاشقانه که کمتر در بین سلبریتیهای شاغل در هالیوود تماشا کرده بودیم. آنها در کنارهم روی پروژه های سینمایی مختلفی کار کردند اما دومین تجربه همبازی شدنشان در سال گذشته اتفاق افتاد. آنجلینا جولی علاوه بر بازی در این فیلم، کارگردانی ان را نیز برعهده داشت. در کنار دریا، داستان زوجی را روایت می کرد که در میان سالی دیگر کمی سرد شده اند و در رابطه شان دچار تردید هستند. خیلی ها بر این باور هستند که این فیلم، داستان واقعی رابطه این دو نفر است.

جولیا رابرتز- ریچارد گر
«ویویان وارد» یکی از مهم ترین، بهترین و اثرگذارترین کاراکترهای تمام دوران بازی جولیا رابرتز محسوب می شود. کاراکتری که بدون بازی خوب ریچارد گر در نقش روبرو، هیچوقت به این سطح از تکامل نمی رسید. ترکیب ریچارد گر و جولیا رابرتز بعد از موفقیت فیلم زن زیبا تداوم پیدا کرد. در سال ۱۹۹۹، انها در عروس فراری با هم همبازی شدند و جالب بود که باز هم بازی رابرتز بیشتر از گر مورد توجه قرار گرفت.

متیو مک کاناهی – کیت هادسن
قبل از تبدیل شدن به بازیگر فیلمهای بزرگ و برنده همه جشنواره های مهم سینمایی، متیو مک کاناهی بازیگر فیلمهای کمدی بود و کیت هادسن، بهترین شریک جرم او در این زمینه به شمار می رفت! عوض شدن مسیر بازیگری هر دو نفر، شانس ادامه همکاریهای انها را از بین برد اما میتو و کیت در همین دو اثر، به یک زوج فراموش نشدنی تبدیل شدند. حتی اگر خودشان علاقه زیادی به یادآوری آن مقطع زمانی نداشته باشند.

کریس اونز و اسکارلت یوهانسون
کریس و اسکارلت این روزها غرق در پروژه های جاه طلبانه کمپانی بزرگ مارول هستند. کاپیتان آمریکا و انتقامجویان آخرین همکاریهای این دو بازیگر بوده اند که از آنها دو ابرقهرمان افسانه ای برای نوجوانها ساخته اند. آنها ۹ سال قبل بیرون از دنیای مارول نیز در یک فیلم کمدی روبروی هم قرار گرفته بودند. اونز و یوهانسون از همین حالا نقشه های زیادی برای همکاریهای مشترک در سینما دارند. تلفیق خونسردی اونز با وجه دراماتیک بازی اسکارلت، پارتنر بودن این دو بازیگر را به شدت جذاب می کند.

بن استیلر و اوون ویلسون
بالانس بن استیلر و اوون ویلسون یک امتیاز بزرگ برای همه فیلمهای کمدی مشترک این دو نفر بودہ است. عموما اوون بازی در نقش کاراکتراغراق شدہ تر رامی پذیرد و استیلر نقش طرف جدی تر ماجرا را بازی می کند. در دنیای کمدی، آنها همیشه در کنار هم حاضر بوده اند. از یک شب در موزه تا ملاقات با والدین و زولاندر که آخری موفق ترین تجربه آن هاست و قسمت تازه اش نیز دار حال ساخت است. هر دوى این بازیگر به خوبی با کمدی فیزیکی نیز آشنا هستند و این همکاری شان را به مراتب جذاب تر می کند.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: