مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۱۱۵۹
آرایش مناسب فصل تابستان - همان طور که در فصل تابستان و گرما بیشتر از رنگهای متفاوت و شادتری نسبت به سایر فصل ها استفاده می شود رنگ آرایش هم می تواند تغییر جالبی داشته باشد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
چه آرایشی مناسب فصل تابستان است؟
رنگهای شاد در فصل نشاط...
مجله خبری لحظه نما:همه خانم هایی که به جزئیات توجه می کنند تا شیک به نظر برسند می دانند همان طور که در فصل تابستان و گرما بیشتر از رنگهای متفاوت و شادتری نسبت به سایر فصل ها استفاده می شود رنگ آرایش هم می تواند تغییر جالبی داشته باشد.

انواع صورتی های کمرنگ و صورتی های متمایل به ابی، ابی، بلوطی، زرد لیمویی  کمرنگ، بنفش تیره و کمرنگ ، بنفش مایل به ارغوانی سیر، سفید ملایم، بژ متمایل به آبی، قهوه ای گوزنی، آبی تیره متمایل به خاکستری،آبی روشن متمایل به خاکستری، سبزهای متمایل به آبی از رنگهایی هستند که بیشتر در این فصل مورد استفاده قرار می گیرند. در مقابل طلایی، مشکی، بنفش تیره و زرشکی رنگ هایی هستند که در زمستان بیشتر مورد توجه  و استفاده بانوان قرار می گیرند.
از رنگهای تابستانی استفاده کنید.

برای آرایش چشمها از سایه هایی که رنگهای تابستانی را تداعی می کنند استفاده کنید، مثل سبز نعنایی، آبی آسمانی یا صورتی روشن، از همان سایه ای که روی پلک ها زده اید یک لایه از ریشه تا نوک مژه ها بزنید و بعد دو لایه ریمل روی آن بزنید. روی پوست تان را با پودر براق و درخشان با تن شامپاینی یا برنز، هایلایت زیبایی بزنید. روی گونه ها را نیز از همین رنگ رژ گونه بزنید تا رنگ پوست شما یکنواخت و هماهنگ شود. استفاده از برق لب هایی که رنگ سرد دارند مثل برق لب صورتی، هلویی یا قرمز- صورتی درخشش و زیبایی رژ لب را روی لبها، دوچندان می کند. همچنین می توانید با استفاده از یک سواب کمی رنگ روغنی شفاف روى رژلب خود بزنید. اثر این رنگ های روغنی روی لب مثل اثر برق لب است.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: