مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۲۰۵۷
با قرار دادن گیاهان فضای منزل خود را روشن تر کرده و به تمرین مراقبت از چیز دیگری غیر از خودتان بپردازید.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
پیش به سوی تغییر
گیاهان و تازگی فضا
مجله خبری لحظه نما:با قرار دادن گیاهان فضای منزل خود را روشن تر کرده و به تمرین مراقبت از چیز دیگری غیر از خودتان بپردازید. ابتکار به خرج دهید و از قوطی ها و شیشه ها یا ظروف غیرقابل استفاده، گلدان هایی زیبا درست کرده و در کنار پنجره محل زندگی تان قرار دهید. پس از مدتی با مراقبت شما گیاهان رشد می کنند و گل خواهند داد و خواهید دید که چگونه حس تازگی، زنده بودن و طراوت به منزل شما هدیه می شود.

قاب عکس کشور یا زادگاه پدری
معمولا بعد از ۱۹ سالگی از خانواده به دلایل مختلف تحصیلی و کاری جدا می شویم و شهر یا کشور جدیدی را در برای اقامت انتخاب می کنیم. راهنماهای توریستی همه جا و با کمترین هزینه به راحتی یافت میشوند، در انتهای تقویم ها یا اینترنت پیدا کردن رنگ و طرح مورد نظرتان را آسان تر هم می کند. تنها با بریدن نقشه کشور یا شهرتان و یک قاب عکس مناسب با ابتکار خود قاب عکس زیبای زادگاه پدری را بسازید.

استفاده از آیتم های ساده در دکوراسیون هوشمند
اتاق های جمع و جور می تواند به عنوان فضایی کلاسیک یا دنج  و دلپذیر طراحی شود، بدون اسراف یا خرید لوازم لوکس و گرانقیمت. کمبود فضا در اتاق اصلا به این معنا نیست که نمی توان به راحتی یا با ظرافت آن را طراحی کرد چرا که گاهی استفاده از برخی آیتمهای ساده دقیقا ما را به نتیجه مطلوب می رساند. به عنوان مثال اگر در یک فضای نشیمن با مبل و کتابخانه، ترجیح می دهید دیوارهای اتاق را شلوغ نکنید، انتخاب دولامپ مناسب تزئینی علاوه بر شلوغ نکردن محیط، نور دلپذیری را برایتان ایجاد کرده و دکوراسیون کاملا هوشمندانه و هماهنگ با محیط است.

رنگ سفید برای آشپزخانه
آشپزخانه سفید ناب هرگز از مد نمی افتد. برای کابینت ها یا میز غذاخوری به لمس طبیعت آغشته با بوی چوب جذاب تر هم میشود. رنگ ملایم سنگ فرش کف آشپزخانه سبک خاص و دلپذیری ایجاد می کند که بوی دل انگیز قهوه و چای در اواسط بعدازظهر دل کندن از این بخش از خانه را سخت می کند.

دکوراسيون منزل در فصل زمستان
دو نکته مهم:
 ۱- اجتناب از رنگهای سرد و تزریق رنگهای گرم مثل نارنجی و گیلاسی در فضاهای مختلف منزل، تزئینات مجذوب کننده مثل انتخاب شجاعانه یک بالش روشن یا قاب عکس روشن ترفند خوبی برای دکوراسیون زمستانی است، با این کار اطمینان حاصل خواهد شد که فضاها خنثی شده و مثل فضای خارج پنجره به نظر سرد و خشن نمی آید.

 ۲- با وجود روزهای کوتاه در این فصل، استفاده حداکثر از نور طبیعی مورد توجه بوده و انتخاب یک آینه بزرگ برای تزئین دیوار با کاربرد انعکاس نور بیشتر در فضا که به روشن کردن فضای اطراف منجر میشود بسیار چشم نواز خواهد شد.

دوختن روکش برای مبلها
دوختن روکش برای مبلها یکی دیگر از انتخاب های خوب برای اثاثیه یا لوازم داخلی منزل است چراکه قابلیت تمیز کردن آنها آسان است و می توانید با تغییر رنگ فضا بهره مند شوید. فقط قبل از دوخته شدن روکش سفارشی، از انتخاب پارچه و قابلیت شست وشوی آنها با ماشین مطمئن شوید.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: