مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
تعداد بازدید: ۳۷۵۴
بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن -می خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین روش را برای از بین بردن موهای زائد بدن پیدا کنید و از موهای زائد بدن خلاص شوید
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
آسان و بی خطر را انتخاب کنید.
مجله خبری لحظه نما:اگر اهل گشت و گذار در فضای مجازی هستید و به عضویت کانالهای تلگرامی در آمده باشید، حتما تا به حال چشم تان به انواع و اقسام پیامهای تبلیغاتی که موضوع شان از بین بردن موهای زائد صورت و بدن است، خورده و از آنجایی که دغدغه همه خانم هایی که به زيبايی و آراستگی ظاهرشان اهمیت میدهند حتما توجه تان به این تبلیغات جالب شده است. این روزها در شبکه های مجازی و حتی کلینیکها و سالنهای زیبایی روشهای مختلف خانگی تا تبلیغات انواع لیزر واپیلاسیون به چشم می خورد که شاید همه مشتریهایی که به دنبال از بین بردن موهای زائد صورت و بدنشان هستند را سردرگم کند. ما می خواهیم در این مقاله به شما کمک کنیم تا بهترین، آسان ترین و کم خطرترین روش را برای از بین بردن موهای زائد را پیدا کنید تا بتوانید به وسیله ان سلامتی بدن تان را حفظ کنید و هم بیخود و بی جهت جیب تان را خالی نکنید. پس با ما همراه باشید در انتخاب تان دچار اشتباه نشوید.

معایب و مزایا را در نظر بگیرید
بدیهی است که هر کدام از شیوه های از بین بردن موهای زائد معایب و مزایای خود را دارند که طبیعتا باید با در نظر گرفتن همه جوانب و خطرهایی که در پی دارند به سراغ آنها رفت. در میان همه روشهایی که برای خلاص شدن از شر موهای زائد وجود دارد، این روزها لیزر به شیوه های مختلف بسیار بر سر زبانها افتاده اما همه شما کم وبیش درباره مضرات آن و عواقبی که در آینده فرد را تهدید میکند شنیده اید. از طرف دیگر هزینه نسبتا زیاد این روش باعث شده افراد کمتری سراغ آن را بگیرند. استفاده از کرمهای موبر هم راه دیگری است که خیلی ها انتخابش می کنند اما به دلیل استفاده از برخی مواد شیمیایی و حساسیتزا در برخی از انواع این کرمها همه خانمها نمی توانند از این روش برای موزدایی صورت یا بدن شان استفاده کنند. حساسیتهای پوستی و به وجود آمدن جوش های ریز و درشت مخصوصا در صورت یکی از نتایج نامطلوب این روش است. پس حواس تان باشد اگر خواستید سراغ این روش بروید اولا کرم موبرتان را حتما از برندهای شناخته شده و مطرح انتخاب کنید و یادتان باشد قبل از موزدایی حتما کرم را در قسمتی از پوست تان تست و در صورت عدم بروز حساسیت از آن استفاده کنید. روش های خانگی زیادی هم این روزها از طرف بعضا متخصصان ارائه می شود که نمی شود به همه انها اعتماد کرد چون نتیجه مطلوب خود را پس نداده اند. بنابراین نمی توان به عنوان یک روش مطمئن به آنها اکتفا کرد.

دستگاههای محبوب برای خانمها
کمتر خانمی هست که از سالها قبل اسم دستگاه اپیلیدی به گوشش نخورده باشد و در کمد اتاقش نمونه ای از انواع مختلف این دستگاه کاربردی را نداشته باشد. دستگاه اپیلیدی دستگاهی برقی است که گیره های سر آن، موها را داخل سر اپیلیدی میکشند و آنها را از ریشه بیرون می آورند که نوعی اپیلاسیون محسوب می شود. انواع مختلف این دستگاهها که این روزها در اشکال جدید و چشم نواز به بازار آمده علاوه بر استفاده آسان هیچ ضرری برای بدن ندارد و عوارضی از انها نیز تا به حال گزارش نشده است. مزیت دیگر استفاده از دستگاههای اپیلاتور درد کمتر انها نسبت به سایر روشهاست، ضمن اینکه بعد از چند بار استفاده از آنها بدن کم کم درد را کمتر حس می کند. از طرف دیگر بعد از مدتی استفاده از این دستگاهها ضخامت موها کمتر و رشدش کندتر خواهد شد و موهای جدید نازک تر می رویند.

یک بار برای همیشه
و در آخر نکته مثبت دیگری که درباره این دستگاه ها می توان به ان اشاره کرد دائمی بودن ان است، درواقع شما یک بار برای همیشه هزینه ای را پرداخت می کنید و می توانید مادام العمر از ان استفاده کنید. با این وجود در انتخاب دستگاه اپیلاتور هم باید دقت کرد و به سراغ برندهای شناخته شده که در رضایت مشتری موفق بوده اند رفت.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: