مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۱۴
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰
تعداد بازدید: ۱۱۰۶
گروه ب ام و یادی از گذشته ها کرده و مدل مفهومی هومیج ۲۰۰۲ (2002 Hommage) خود را در ایتالیا معرفی کرده است
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:گروه ب ام و یادی از گذشته ها کرده و مدل مفهومی هومیج ۲۰۰۲ (2002 Hommage) خود را در Concorsod Eleganza Villa d Este (کنکر سو د الگانتزا ویلاداسته) در ایتالیا معرفی کرده است. این مفهوم به یکی از تاثیرگذارترین مدل های ب ام و اشاره دارد. مهم تر از همه، هومیج 2002 شاهکارهای فوق العاده مهندسی در مدل توربو 2002 (2002 Turbo) و اهمیت ویژه آنها در صنعت خودرو را جشن میگیرد.

مدل ۰۲ از طراحی متفاوتی بهره مند بود و با ترکیب فرم خاص چراغها و گل گیر پایین اش، حالتی کاملا خشمگین را به بیننده القا می کرد. این مدل در سراسر جهان به محبوبیتی عظیم دست یافت. پس از ۵۰ سال، مدل هومیج همان آلمانها را با زبانی امروزی دوباره ارائه می کند. این بازتعریف، به ویژه در قسمت دماغه بسیار محسوس است. گرافیک افقی توربو ۰۲ در این مفهومی به خوبی نمایش داده  شده است.

با الهام از نوار کرومی که ویژگی بارز ۰۲ بود، یک خط افقی کربنی در هومیج طراحی شده که بدنه را به ۲ بخش تقسیم میکند. همچنین به بخش بالایی خودرو شامل سقف، کاپوت و صندوق عقب برای جلوگیری از بازتاب اشعه خورشید رنگ مات زدہ شده است. این امر به خودروهای مسابقه ای بسیار ساده، مینیمالیستی، واضح و در جریان طبیعت کشیده شده اند. در مقابل، نیمه پایینی بدنه کاملا براق، وحشی و معاصر است و توجه را به چرخهای عقب جلب میکند. رنگ آمیزی بدنه نیز به گونه ای صورت پذیرفته که در شرایط مختلف نوری از آبی کمرنگ به خاکستری روشن یا برعکس تغییر رنگ می دهد.

بازگشت گربه عصبانی ب ام و


جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: