مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: ۱۰۳۸
داخل کیف ما، شبیه داخل مغزمان است؛ چون همواره افکاری داریم که ذهن ما را از دیگران متمایز می کند؛ به همین ترتیب، داخل کیفمان نیز وسایلی را می گذاریم که ما و کیفمان را از دیگران متمایز میکند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:از نظر هر کسی وسایل ضروری برای خروج از منزل با دیگری فرق میکند؛ تلفن همراه، شارژر، کارت بانکی، کارت شناسایی، کیف پول و ... . داخل کیف ما، شبیه داخل مغزمان است؛ چون همواره افکاری داریم که ذهن ما را از دیگران متمایز می کند؛ به همین ترتیب، داخل کیفمان نیز وسایلی را می گذاریم که ما و کیفمان را از دیگران متمایز میکند.

درحال آماده شدن برای خروج از منزل هستید، وسایلتان را جمع می کنید و وسایلی را که فکر می کنید در مدت خروج از منزل به درد تان می خورد، داخل کیفتان می گذارید. کدام یک از این موارد را برمیدارید؟

۱- دفترچه تلفن و آدرس

۲- عطر و شانه و آینه

۳- مهره شانس

۴- شکلات یا آدامس

تفسیر
معمولا هنگام خروج از خانه، بیش از همه دوست دارید چه چیزهمواره در دسترستان باشد؟ چیزی که داخل کیفتان می گذارید و همواره خود می برید، وسیله ای است که بدون آن احساس ناراحتی می کنید و تا حدود زیادی به بخشهایی از شخصیت شما اشاره می کند.

۱- دفترچه تلفن و آدرس
شما به حافظه تان خیلی اعتماد ندارید. شماره تلفنها و آدرس ها، قرار ملاقاتها و مواردی از این قبیل خیلی زود از ذهنتان خارج میشوند. شما دوست ندارید این موارد را فراموش کنید، اما به نظر می رسد آنها نمی خواهند در ذهنتان باقی بمانند ! تاکنون بارها اطرافیانتان از اینکه تاریخ تولد با قرار ملاقاتهای مهم با آنها را فراموش کرده اید، از شما عصبانی شده اند؛ البته همسرتان نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ چون سالگرد ازدواجتان را هم بارها فراموش کرده اید؛ پس فکر خوبی است که نرم افزاری را روی تلفن همراهتان نصب کنید تا این موارد را به شما یادآوری کند و یا همیشه دفترچه یادداشتی داشته باشید که تمام این موارد در آن یادداشت شده باشند. فقط یک نکته مهم باقی می ماند: سعی کنید فراموش نکنید که دفترچه یادداشتتان را کجا گذاشته اید.

۲- عطر و شانه و آینه
ظاهروتوجه به جزئیات برایتان بسیار مهم است، اما گاهی اوقات بیش از حد به این موارد توجه می کنید. به یاد داشته باشید همه چیز در ظاهر خلاصه نمی شود و رفتار و باطن افراد نیز بسیار مهم است.

۳- مهره شانس
شما به شانس بسیار معتقد هستید و باوردارید خودتان خیلی خوش شانس نیستید و باید چیزی مثل مهره شانس موفقیت شما را تضمین کند و به شما اعتماد به نفس بدهد. بیشتر اوقات احساس می کنید اتفاقات آن طور که شما دوست دارید، پیش نمی روند؛ البته همراه داشتن مهره شانس به معنی خرافاتی بودن نیست، اما وقتی مهره شانستان همراهتان باشد، آرامش بیشتری دارید. مهره شانس لزوما یک مھرہ نیست ؛ میتواند یک برگ گل خشک، یک اسباب بازی قدیمی، یک عروسک کوچک و یا حتی جوراب های زمان نوزادی تان باشد!

۴- آدامس یا مشکلات
شما همواره نگران کنترل وزن و اندامتان هستید. شما از آن دسته افرادی هستید که در طول روز بارها در یخچال را باز میکنند، یک خوراکی برمی دارند و به دنبال کارشان میروند و از طرف دیگر همواره از اضافه وزنشان می نالند. همراه داشتن یک خوراکی کوچک به شما آرامش می دهد که اگر گرسنه شديد، چیزی برای خوردن دارید و گرسنگی تهدیدتان نخواهد کرد!

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: