مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: ۶۷۹
جمله "من می توانم" زندگی شما را تغییر می دهد - رسیدن به آینده مورد نظرتان تنها به خودتان بستگی دارد به اینکه چه تصمیماتی را می گیرید و چگونه به آنها عمل می کنید
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
جمله "من می توانم" زندگی شما را تغییر می دهد
مجله خبری لحظه نما:رسیدن به آینده مورد نظرتان تنها به خودتان بستگی دارد به اینکه چه تصمیماتی را می گیرید و چگونه به آنها عمل می کنید.

اکثر ما فکر می کنیم رسیدن به آرزوها و اهدافی که برای خود درنظر میگیریم، دشواریا غیرممکن است. حتی گاهی خود را فردی می بینیم که کاری از دستش برنمی اید، اما افرادی که ما ان ها را موفق می نامیم، آنهایی که با اشتیاق به حرفهایشان گوش می دهیم و آنهایی که مدیران برجسته ای هستند، همگی از قوانین بسیار ساده ای در زندگی شان استفاده می کنند؛ یعنی آنان می دانند که رویاپردازی و زندگی در خیال، افراد را به اهدافشان نمی رساند، بلکه عمل کردن، اهداف را به سرانجام می رساند. آنها به ماهیت جمله «من می توانم» پی برده و از این واقعیت و قانون در زندگی شان استفاده کرده اند.

قدرت این دو کلمه، یعنی «من» و «می توانیم» تاثیر نافذی در زندگی و کار افراد دارد. وقتی ما به خود اجازه می دهیم که به ایده هایمان اعتماد کرده، درپی آنها باشیم و سپس به آنها عمل کنیم، می توانیم به هرآنچه که می خواهیم، دست یابیم؛ بنابراین جملات زیر را دائما با خود تکرار کنید:

۱. من می توانیم خود را باور داشته باشیم
همه انسان ها انگیزه ای برای پیروزشدن و رسیدن به موفقیت دارند، اما برای رسیدن به این پیروزی باید ذهنیت آن را در خود ایجاد کنند؛ بنابراین اولین گام این است که شما به خودتان ایمان داشته باشید. رسیدن به آرزوها و اهدافی که برای خود درنظر گرفته اید، تا حد زیادی به این بستگی دارد که ایمان داشته باشید حتما به آنها دست خواهید یافت .

۲. من می توانیم هر کاری را انجام دهم
اگر برای رسیدن به آرزوهایمان به جای عمل کردن، تنها به برنامه ریزی هایی که پایانی هم ندارند اکتفا کنیم، بی شک آرزوها و خواسته هایمان گم می شوند. گاهی افراد فراموش می کنند که برای رسیدن به هرخواسته ای که دارند، باید عمل کنند. توماس ادیسون می گوید: " نبوغ 1 درصد استعداد بوده و ۹۹ درصد آن، جان کندن و عرق ریختن است.»

بله، به همین سادگی با خود بگویید: «من می توانم هر تصمیمی را به مرحله عمل برسانم.» هر عملی که برای رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان می کنید، موجی از تغییرات مثبت را برایتان به همراه دارد.

۳. من می توانم تمرکز داشته باشم
درست است که برای دستیابی به اهدافتان باید برنامه ریزی داشته باشید، اما بدانید برای آنکه بتوانید در مسیر صحیحی بیفتید و طبق برنامه تان پیش بروید، باید تمرکز کنید. همه ما موظفیم برای داشتن زندگی بهتر به دنبال یافتن موقعیتهای طلایی باشیم که در اطراف همه ما وجود دارند؛ بنابراین برای دستیابی به این موقعیتها نیازمند تمرکز هستیم و لازمه داشتن تمرکز نیز اشتیاق و اراده است. بنابراین شما باید این جمله را با خود تکرار کنید که «من می توانم برای انجام هرکاری تمرکز داشته باشیم . این تمرکز، من را در مسیر صحیحی می اندازد و باعث می شود بهترین تصمیم ها را در زندگی بگیرم.» البته فراموش نکنید هرقدر هدفی که به دنبالش هستید نمایان تر شود، سنگ ریزه هایی که در این مسیر به سمت شما پرتاب می شوند هم بیشتر خواهند شد؛ اما شما می توانید با استفاده از قدرت تمرکزی که در حین انجام کارها به دست آوردهاید، تمام این سنگ ریزه ها را از مسیر پاک کنید و آن وقت ببینید که موجی از اتفاقات خوب به سمت شما میایند.

۴. من می توانیم با چشمانی باز حرکت کنم.
تمام انسانها مسئول زندگی ای هستند که برای خود می سازند. درواقع آنها مسئول برنامه ها و مسیر زندگی هستند که خودشان آن را انتخاب کرده اند. پس باید بتوانند بهترین انتخاب ها را برای زندگی خود داشته باشند؛ چرا که مالک آن هستند. پائلو کوئلیو می گوید: «هرگاه خواستید به چیزی دست یابید، چشمانتان را باز کرده، تمرکز کنید و مطمئن شوید که دقیقا می دانید خواسته تان چیست. هیچ کس نمی تواند با چشمان بسته به دنبال هدفی باشد.» درست است که در مسیر رسیدن به هر خواسته ای، چالش های بسیاری وجود دارد، اما اگر شما با چشمانی بازهدفتان را انتخاب کنید، آن وقت می توانید از تمامی موانع عبور کنید. این چالش ها برای همه افراد و در تمام مسیرهایی که انها انتخاب می کنند، وجود دارد، اما مهم چگونگی مواجه شدن با این چالش هاست. آیا شما از آن دسته افرادی هستید که با چشمانی باز در مسیر حرکت می کنند؟ آیا سعی میکنید از مشکلات و موانعی که پیش می آیند چیزهایی بیاموزید، تجربه کسب کنید و بعد به حرکت خود ادامه دهید یا اینکه از آن دسته از افرادی هستید که با دیدن ابتدایی ترین مشکلات در جای خود می ایستند و تنها به دنبال «اما واگرها» هستند؟ چشمان خود را باز کنید. وقتی مطمئن باشید با چشمانی باز در مسیر حرکت می کنید و خود را مالک زندگی تان بدانید، آن وقت هراتفاقی که بیفتد، چه نتایج مطابق با برنامه ریزی های شما باشد و چه نباشد، با قدرت، مسئولیت تمام آنها را می پذیرید. فرصتها را با چشمانی باز به دست آورید. بیاموزید، رشد کنید و مالک موفقیتی باشید که آگاهانه آن را کسب کردید.

۵. من می توانم از کمک دیگران استفاده کنم
مطمئن باشید برای رسیدن به هر خواسته ای افرادی وجود دارند که شما می توانید از کمک ان ها در این مسیر استفاده کنید. با این دسته از افراد ارتباط برقرار کنید؛ چرا که آنها می توانند شما را حمایت کنند. اطراف خود را با این افراد پر کنید و از کمک ها، تجربیات و نظریات ان ها استفاده کنید. نترسید. شما می توانید به تمام خواسته هایتان برسید. این بستگی به خودتان دارد که ناممکن را ممکن کنید. رسیدن به اینده مورد نظرتان تنها به خودتان بستگی دارد، به اینکه چه تصمیماتی را برای خود میگیرید و چگونه به آنها عمل می کنید.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: