مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
تعداد بازدید: ۱۳۸۳
کودکان بیش فعال اکثرا تحت درمان دارویی قرار میگیرند، اما براساس تحقیقات جدید، والدین می توانند با تقویت عادت های سالم و تغییر در سبک زندگی فرزندانشان، به آنها کمک کنند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما: کودکان بیش فعال اکثرا تحت درمان دارویی قرار میگیرند، اما براساس تحقیقات جدید، والدین می توانند با تقویت عادت های سالم و تغییر در سبک زندگی فرزندانشان، به آنها کمک کنند. پژوهشگران با بررسی ۱۸۴ کودک مبتلا به بیش فعالی و ۱۰۴ کودک سالم دریافتند که کودکان دسته اول، کمتر به رفتارهای سالم علاقه نشان می دهند. ازآنجا که بسیاری از والدین این کودکان نمی خواهند فرزندشان دارو مصرف کند، بنابراین می توانند با دنبال کردن یک سبک زندگی سالم، البته درکنار دارودرمانی، زودتر به نتیجه دلخواه خود برساند.

 والدین کودکان بیش فعال باید با پزشک اطفال درباره بهبود رفتارهای سالم، مانند محدود کردن تماشای تلویزیون، تشویق به فعالیت جسمی ، أصلاح عادت خواب و اولویت دادن به آب بیش از هر نوشیدنی دیگر، صحبت کنند؛ درواقع تغییر سبک زندگی به دیگر رفتارهای سالم نیز منتهی می شود؛ برای نمونه فعالیت جسمی موجب افزایش تشنگی می شود و نوشیدن آب را برای کودک دلچسب تر می کند؛ همچنین ورزش کردن می تواند مدت زمان تماشای تلویزیون و بازی با رایانه را کاهش دهد و خواب کودک را بهتر کند. به همین ترتیب حذف نوشیدنی های کافئین دار، مانع دفع مایعات از بدن می شود و جلوی اختلالات خواب کودک را می گیرد.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: