مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: ۲۲۴۲
در یکی از غیر قابل پیش بینی ترین یوروهای تاریخ، یک شهروند فرانسوی با لقب «صاحب درست ترین پیش بینی عجیب رقابت ها» از بقیه متمایز شد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:در یکی از غیر قابل پیش بینی ترین یوروهای تاریخ، شرط بندهای حرفه ای صرف نظر از اتفاقات رخ داده، برنده اصلی ماجرا بودند و در این شرایط، یک شهروند فرانسوی با لقب «صاحب درست ترین پیش بینی عجیب رقابت ها» از بقیه متمایز شد. اگر کرواسی در دقایق پایانی بازی با اسپانیا در دور سوم رقابتهای گروه چهارم گلی نمی زد، سرنوشت جام عوض می شد و تیمهای بزرگ به آن حجم متراکم در یک مسیر همسفر نمی شدند اما در نهایت اسپانیا با دوم شدن در گروه باعث رقم خوردن این داستان عجیب شد، اسپانیا توسط ایتالیا حذف شد، ایتالیا برای اولین بار در تاریخ تورنمنتهای بزرگ مقابل آلمان و هر چند در ضربات پنالتی، شکست خورد. المان برای اولین بار در یورو مقابل فرانسه راه به جایی نبرد و خروس های آبی هم برای اولین بار در فینال و به طور کلی بازیهای حذفی یک تورنمنت مهم در ورزشگاه سن دنی شکست را به چشم دیدند.

در چنین شرایطی، فردی که یک جدالی در حد بازی ایسلند و فرانسه را جزء به جزء درست پیش بینی کرده بود، حتما یک شخصیت خاص داشت! او به خاطر این پیش بینی دقیق یک میلیون و سیصد هزار یورو جایزه برد.

راه میلیونر شدن
شخص مورد نظر، نتیجه بازی تیمهای فرانسه و ایسلند در مرحله یک چهارم نهایی را درست پیش بینی کرده بود؛ چه در پایان نیمه اول و چه در پایان بازی. او پیش بینی کرده بود نیمه اول آخرین بازی مرحله یک چهارم نهایی با ۴ گل به سود فرانسه خاتمه یابد.

این پیشگویی جسورانه در حالی بود که تا پیش از این رقابت، برتری ۴ بر صفر تنها یک بار و آن هم در پایان بازی مجارستان و بلژیک در مرحله یک هشتم نهایی رخ داده بود و کمتر کسی حدس میزد ایسلند پس از حذف انگلیس، حداقل در نیمه اول بازی با میزبان تا این اندازه قافیه را ببازد. البته از شانس خوب شخص مورد نظر، نیمه اول با برتری ۴ گله فرانسه پایان یافت. از همه جالب تر اما اتفاق رخ داده در پایان بازی بود؛ جایی که قهرمان قصه ما دقیقاً برتری ۵ بر ۲ فرانسه را پیش بینی کرد و به دلیل تحقق هر ۲ نتیجه مورد نظرش در نیمه اول و پایان بازی، ۳.۱ میلیون یورو به جیب زد! این رقم برای تکان دادن زندگی این شخص کافی به نظر می رسد.

ماجرای ایسلندی
در ایسلند، یک اتش نشان ادعا کرد بیش از نیمی از بازیهای یورو از جمله جدال نهایی بین پرتغالی و فرانسه را درست پیش بینی کرده بوده. هر چند مدارکی مستدل در جهت تأیید ادعای او وجود ندارد اما اندک اوراق موجود نشان می داد این مرد ۲ بازی نیمه نهایی و فینال را دقیقا از قبل به اطلاع عموم رسانده!
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: