مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۹۰
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
تعداد بازدید: ۲۳۸۰
طنزهای ساخته شده برای یورو 2016 از بازی عجیب انگلیسی و ایسلند در مرحله یک هشتم نهایی شروع شد
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
مجله خبری لحظه نما:طنزهای ساخته شده برای یورو 2016 از بازی عجیب انگلیسی و ایسلند در مرحله یک هشتم نهایی شروع شد؛ جایی که «سه شیر» بدترین شکست ملی تاریخ خود را نصیب برد و سوژه کاربران شبکه های اجتماعی شد.

دوام بیشتر چای کیسه ای
 چند دقیقه ای از شکل گیری افتضاح بزرگ تیم ملی انگلیس نگذشته بود که جلد خیالی یک روزنامه انگلیسی با این تیتر در شبکه های اجتماعی دست به دست شد؛ «چه تفاوتی بین چای کیسه ای و تیم ملی انگلیسی وجود دارد؟ چای کیسه ای بیشتر از انگلیسی در کاپ میماند!»؛ اشاره به کاپ، معنای دوگانه دارد؛ هم به معنای فنجان و هم به معنای جام و رقابت! از طرفی اظهارات گری لینکر پس از باخت تیم ملی انگلیس هم دستمایه طنزهای جدیدی شد. او ادعا کرد انگلیسی به کشوری باخته که بیش از فوتبالیست حرفه ای، آتش فشان دارد. فردی خوش ذوق بلافاصله پس از مطرح شدن این موضوع نوشت که به خاطر جمعیت بسیار کم، برخی از ادارات و بانکهای ایسلند توسط پنگوئنها اداره می شود و فقر انسان به شدت در این کشور موج میزند. ۹۹/۸ درصد از مردم ایسلند بازی تیم ملی کشورشان برابر انگلستان راتماشا کرده اند. تنها ۶۵۰ نفر این بازی را ندیده اند. این موضوع نشان از علاقه مردم کشور یخی به فوتبال ندارد بلکه بیشتر ثابت می کند ایسلند چه کشور کم جمعیتی ست! در واقع سه چهارم مردم کشور جزو اسکاندیناوی روی سکوهای محل برگزاری یورو بودهاند و به همین دلیل به قولی برخی کاربران امکان داشت در بازه زمانی یک ماهه دور پانزدهم جام ملتهای اروپا به راحتی به خانههای عمدتاً خالی مانده مردم ایسلند دستبرد زد! وقتی از سربابی چارلتون، ستاره سابق تیم ملی انگلیس پرسیدند اگر تیم طلایی شما با این ایسلند بازی می کرد چه نتیجه ای می گرفت، سربابی لبخند زد و گفت همان یک گلی که رونی زد را حفظ می کرد و یک بر صفر می برد. او در پاسخ به دلیل انتخاب برتری یک بر صفر گفت که ان نسل پیر شده و نمی توانست بیش از یک گل به ایسلند بزند؛ هر چند بر خلاف انگلیس جوان هاجسون قادر بود برتری را حفظ کند!

 انگلیس، اولین تیم تاریخ
روزهای حذف تیم روی ها جسون از رقابتهای یورو ۲۰۱۶ مصادف با نخستین روزهای اعلام رای ۵۲ درصدی مردمربریتانیا به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بود. بر این اساس انگلیس را اولین کشور تاریخ نامیدند که از یک یورو، ۲ بار حذف شد؛ بار اول از اتحادیه اروپا و بار دیگر از جام ملتهای این قاره! بر کسیت یا همان خروج انگلیسی از اتحادیه اروپا، طنزپردازان را برای انتخاب یک قاره جدید برای تیم ملی فوتبال این کشور به دردسرانداخت. در نهایت قاره اقیانوسیه ساموای امریکایی پس از دریافت ۳۱ گل در بازی اوریل سال ۲۰۰۱ به اندازه التیام زخم باخت انگلیسی در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ گل بخورد!

سرعت ژیرو
 تعلل اولیه ژیرو فرانسوی در بازی نیمه نهایی یورو ۲۰۱۶ مقابل المان یکی دیگر از سوژههای طنز کاربران اینترنتی بود. آنها با اشاره به ابی بودن لباسی ژیرو، سرعت چرخیدن و ضربه زدن او را با سرعت گردش سیاره آبی زمین به دور خورشید برابر دانستند و ادعا کردند به سبک سیارات منظومه شمسی، سمت گلزن ژیرو مانند عطارد می توانست چنان حرارت ایجاد کند که علاوه بر دروازه آلمان، تور دروازه ۲ تیمهای مقدماتی جام جهانی 2018 را ذوب کند. اصلا به همین دلیل دیدیه دشان به این بازیکن دارای تواناییهای مافوق زمینی گفته بود به سرعت نور دور توپ نچرخد!

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: