مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۵۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
تعداد بازدید: ۴۴۱۸
اگرچه حجم تبلیغات و هشتگهای اینستاگرامی تأثیر زیادی روی چهره شدن خواننده دارند، ولی آماردانلودهای قطعات موسیقی همیشه چیز دیگری می گوید
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
این روزها کی رو بورسه؟
مجله خبری لحظه نما:شاید خیلیها فکر کنند که میزان فالوئرهای اینستاگرام یا تعداد کنسرتهای یک خواننده تأثیر مستقیمی روی آمار دانلودهای اثار انها داشته باشد. بیراه نیست اگر چنین تصوری داشته باشیم. اما نکته جالب اینجاست که اگرچه حجم تبلیغات و هشتگ های اینستاگرامی تأثیر زیادی روی چهره شدن یک خواننده دارند، ولی آماردانلودهای قطعات موسیقی در سایتهای مختلف دانلود و پخش، همیشه چیز دیگری می گوید. در این شماره پنج قطعه موسیقی را که بیشترین دانلودهای اینترنتی را به خود اختصاص داده اند مرور می کنیم.

۱: محسن چاووشی، همچنان در صدر
 چاووشی نه در اینستاگرام حضور دارد و نه از آن دسته از چهرههاست که علاقه ای به شو آف داشته باشد؛ اما نکته جالب اینجاست که او، هم همیشه در صدر اخبار است و هم موزیکهایش بیشترین آمار دانلودها را به خود تنها در یکی از اصلی ترین سایت های دانلود و پخش موسیقی ۲۰ میلیون بار دانلود شده. این آمار در دیگر سایتهای دانلود موسیقی بیشتر هم می شود و تا مرز ۳۰ میلیون هم می رسد. قطعه «کجایی» تا امروز رکورددار دانلود در تاریخ اینترنت فارسی است.

۲: تعجب نکنید
 شاید فکر کنید که دومین رتبه دانلود بین تک قطعه های موسیقی حداقل متعلق به امیر تتلویا مرتضی پاشایی باشد: اما اشتباه می کنید. دومین رتبه با بیش از ۱۹ میلیون دانلود متعلق به قطعه «بیابازم» متعلق به مسیح وآرش ای پی است. اين دو خواننده دهه هفتادی، مدتی است که هیچ آهنگی مبنی بر این است که آنها به تازگی مجوز گرفتهاند وقراراست به زودی اولین آلبومشان به بازار بیاید.

۳. گرفتاریهای علیشمس
 قطعه «آروم آروم» علیشامس و مهدی جهانی سومین قطعه پردانلود اینترنتی است. این قطعه تا امروز نزدیک به ۱۸ میلیون باردانلود و پخش شده. علیشمسی و مهدی جهانی در چند ماه اخیر بازار را قبضه کردهاند و مدام در حال تولید قطعههای جدید هستند اما به نظر می رسد که این صدرنشینی دوام چندانی نداشته باشد. چراکه خبرها حاکی از این است که علیشمسی با همکارانش رابطه خوبی ندارد و به دلیل رعایت نکردن حق اهنگسازان و تنظیم کنندههایی که با انها کار می کند مشکلات زیادی بین آنها به وجود آمده. علیشمسی در موزیک ویدئوهایش از مدل هایی که کمتر شناخته شده اند هزینه هنگفتی را دریافت میکند تا به نوعی آنها را تبدیل به چهرهرهای فیمس شبکه های اجتماعی کند.

۴. تهی و لس آنجلس
چهارمین قطعه ای که بیشترین حجم دانلود و پخش را به خود اختصاص داده قطعهای از حسین تهی است که به همراه یک خواننده لس آنجلسی خوانده شده. این قطعه تا امروز بیشتر از ۱۷ میلیون بار کلیک خورده، تهی هم جزو آن دسته از رپرهایی است که در ماههای اخیر فعالیتش بیشتر شده و مدام در حال تولید آهنگها و موزیک ویدئوهای جدید است.

۵: رکوردهای حاشیه
 ساسی مانکن و آهنگی (ساقی) که به مناسبت عید نوروز بیرون داد هم رکورد پنجمین قطعه پردانلود این روزها را دارد. این قطعه بیش از ۱۳ میلیون باردانلود و پلی شده. البته حاشیه های به وجود آمده . زندگی شخصی او هم در بیشتر دیده شدنش تأثیر بسزایی داشته، چراکه آهنگهای او تا همین چند ماه پیش بیشتر از ۲۰۰ هزار بار کلیک نمی خورد.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: