مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۶۲۴
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۴
تعداد بازدید: ۲۲۰۷
بر اساس جدیدترین مطالعات دانشکده ملی پزشکی ایتالیا، وجود نوعی ویروس در بزاق زنان خبر از احتمال ناباروری آن ها می دهد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

کشف ناباروری از بزاق دهان

بر اساس جدیدترین مطالعات دانشکده ملی پزشکی ایتالیا، وجود نوعی ویروس در بزاق زنان خبر از احتمال ناباروری آن ها می دهد

سیب سبز:«دانشمندان ایتالیایی رحم 66 داوطلب زن شرکت کننده در این مطالعه را مورد بررسی دقیق قرار دادند. از این تعداد 36 نفر باروری عادی داشته حال آنکه 30 نفر دیگر از مشکلات نامشخصی برای باردار شدن رنج می برند»

بر اساس این گزارش که در یک نشریه معتبر پزشکی در ایتالیا منتشر شده این ویروس در بزاق برخی افراد وجود دارد و احتمال انتقال آن از راه دست دادن یا روبوسی وجود دارد. به گفته یکی از اعضای این تیم، این ویروس هنوز آن طور که باید و شاید شناخته شده نیست و هنوز باید مطالعات گسترده ای برای شناسایی آن صورت بگیرد.

حالا دانشمندان امیدوارند که از نتایج این یافته جدید برای پررنگ تر کردن امید نزد زوج ها و زنانی استفاده کرد که با چالش ناباروری می جنگند و نمی دانند علت اصلی مشکل شان کجاست.

 مجله خبری لحظه نما:دانشمندان ایتالیایی رحم 66 داوطلب زن شرکت کننده در این مطالعه را مورد بررسی دقیق قرار داند. از این تعداد 36 نفر باروری عادی داشته حال آنکه 30 نفر دیگر از مشکلات نامشخصی برای باردار شدن رنج می برند. پس از بررسی های دقیق مشخص شد که 43 درصد از زنان دارای مشکلات مربوط به باروری مبتلا به ویروس کمتر شناخته ای موسوم به HHV- 6A هستند.

نکته جالب توجه در این بررسی مربوط به بخشی می شود که نشان می دهد در رحم هیچ یک از 36 زنی که مشکلی در خصوص باردار شدن ندارند اثری از این ویروس مشاهده نشده است.


جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: