مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۶۳۰
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۱
تعداد بازدید: ۲۵۷۶
یافتن رنگ موی مناسب، ساده نیست. انتخاب رنگ دلخواه از روی کاتالوگ رنگ فروشگاه و خریداری آن، اقدامی نادرست است. رنگ مو را با توجه به
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

چه رنگ مو و آرایشی چهره شما را دلنشین تر می کند

چه پوستی چه رنگ مویی

سیب سبز:قبل از اینکه شتاب زده، سراغ رنگی برای موهای تان بروید. ابتیدا باید رنگ پوست تان را در نظر بگیرید. استفاده از رنگ موهای جدید می تواند ایده خوبی باشد اما برای داشتن چهره ای جذاب و زیبا باید رنگ موی متناسب با رنگ چهره تان را انتخاب کنید.

«بلوطی، خرمایی، طلایی، زیتونی و ...» عجب رنگ موی زیبایی به موهایت زدی! حتما شما هم این سوال را در آرایشگاه یا مهمانی از یکی از خانم های خوش سلیقه اطرافتان پرسیده اید؛ ولی رنگ مویی که روی سر دیگری ممکن است بسیار جذاب و زیبا باشد، امکان دارد روی صورت شما جذابیت چندانی ایجاد نکند. در واقع شما هنگام انتخاب رنگ مو، نباید فقط به خود رنگ توجه کنید. برای اینکه انتخاب ایده آلی داشته باشید. باید رنگ موی تان را بر اساس رنگ پوست صورت، رنگ چشم ها و شخصیت و موقعیت اجتماعی تان انتخاب کنید تا از نتیجه راضی باشید. از این نکات برای انتخاب رنگ موی تان در آرایشگاه استفاده کنید.

به کاتالوگ اعتماد نکنید!

یافتن رنگ موی مناسب، ساده نیست. انتخاب رنگ دلخواه از روی کاتالوگ رنگ فروشگاه و خریداری آن، اقدامی نادرست است.  رنگ مو را با توجه به رنگ طبیعی مو، رنگ چشم و پوست خود انتخاب کنید، رنگی که می بینید حاصل بازتاب نور، از روی رنگدانه های رنگ شده است.

بنابراین یک رنگ یکسان روی موهای مختلف، نمودهای متفاوتی دارد. رنگ موی طبیعی و مصنوعی زیرنور فلورسنت یا نور طبیعی آفتاب، متفاوت به نظر می رسد.

چه رنگی کنم؟

مجله خبری لحظه نما:بهترین رنگ ها برای کسانی که پوست گندمگون و برنزه دارند، رنگ های شیری، گل بهی، مسی، کرم نخودی و قهوه ای، زرد سوخته، قهوه ای مایل به قرمز، قهوه ای مایل به طلایی و رنگ های آبی، سبزآبی، فندقی، عسلی، سبز کاهویی و زرد است. در مورد پوست های روشن، های لایت و قرمز و برای پوست های صورتی و سرخ رنگ کرم گلی، زیتونی تیره، و قهوه ای تیره با سایه آبنوسی جلوه خاصی ایجاد خواهد کرد. سطح رنگ ها را از درجه یک تا 10 تقسیم بندی کرده اند. رنگ درجه 10، مو را روشن و درجه یک تیره می کند. رنگ موی سیاه، نور کمی را منعکس می کند که این درست برخلاف عملکرد در رنگ موی بور است. وقتی رنگ موهای خود را روشن می کنید، هاله گرمی از رنگ های زرد و قرمز دور شما دیده می شود. به یاد داشته باشید ترکیب رنگ های زرد و قرمز، رنگ نارنجی را تولید خواهد کرد، نه رنگ دلخواه شما را!

بهترین رنگ ها برای کسانی که پوست گندمگون و برنزه دارند، رنگ های شیری، گل بهی، مسی، کرم نخودی، قهوه ای، زرد سوخته، قهوه ای مایل به قرمز، قهوه ای مایل به طلایی و رنگ های آبی، سبزآبی، فندقی، عسلی، سبز کاهویی و زرد است. برای چشم های کهربایی یا به رنگ قهوه، رنگ موهای طلایی با های لایت قرمز، قهوه ای طلایی، قهوه ای عسلی، فندقی، مسی و قهوه ای سوخته مناسب است. برای چشم های آبی روشن، آبی خاکستری، آبی تیره، سبز تیره، قهوه ای و مشکی، بهترین رنگ مو، ارغوانی با های لایت شرابی، پلاتینی، خاکستری، قهوه ای، قهوه ای تیره و مشکی و شیری است. انتخاب رنگ مو به مرغوبیت رنگ، سلیقه و خواست شما و مدت زمانی که می خواهید آن رنگ روی موهای تان باقی بماند، بستگی دارد. اغلب زنان از رنگ های تیره شروع می کنند و بعد از هر بار رنگ، یک درجه روشن تر از قبل را بر می گزینند. اگر از رنگ موی انتخابی، موهای سفید شما را پوشش نمی دهد، از رنگ مرغوب تر و یک درجه بالاتر از رنگ موی اصلی خود استفاده کنید.

راهنمای کوچک ما

1- افراد با پوست تیره: رنگ های شرابی، مسی، شاه بلوطی، فندقی، بادامی و آجری

2- افراد با پوست روشن: بلوند خاکستری یا صدفی، قهوه ای مات، بلوند دودی و های لایت آبی و قرمز.

3- افراد با پوست های گندمگون و برنزه: شیری، گل بهی، مسی، کرم نخودی، قهوه ای، فندقی و عسلی

4- افراد با پوست های صورتی و سرخ: کرم گلی، زیتونی تیره و قهوه ای تیره

5- افراد با چشم های آبی: آبی خاکستری، آبی تیره، قهوه ای و مشکی

رنگ پوست خود را بشناسید

پوست زرد مایل به زیتونی: اگر پوست شما به راحتی برنزه می شود، میزان ملانین طبیعی پوست شما در سطح بالاتری قرار دارد و به احتمال زیاد، زمینه رنگ پوست تان زرد مایل به زیتونی است.

پوست گلی: کسانی که پوستشان به سرعت نمی سوزد یا در مقایسه با سایرین کمتر می سوزد. ملانین کمتری دارند که موجب می شود ته رنگ پوستشان به بنفش، آبی، قرمز و گلی متمایل شود. به علاوه علایم بارز دیگری نیز وجود دارند: پوست های گلی، نشانه های مشهود قرمز دارند یا قرمزی روی آن ها به سرعت نمایان شده و خود را نشان می دهد.

پوست زرد: اگر پوست شما زرد باشد، آن وقت متوجه می شوید کرم پودرها و پن کک هایی که در آن ها رنگ زرد به کار رفته، چهره شما را زیبا نمی کنند و معمولا چهره بیمارگونه ای به شما می دهند.

پوست زیتونی: پوست های زیتونی نیز معمولا تا حدودی، انشعابی از خاکستری و رنگ فیلی را نمایان می کنند. ترکیب این رنگ از تون زردی که در پایه هر پوستی قرار دارد و کمی سبزی که فقط مختص این گروه است، تشکیل شده.

پوست بی رنگ: پوست بی رنگ نیز به پوستی اطلاق می شود که هیچ تونی از زیتونی، زرد یا قرمز در آن دیده نشود.

پوست تان تیره است؟

برای افراد با پوست تیره رنگ های شرابی، مسی، شاه بلوطی، فندقی، بادامی و اجری مناسب است.

گندمگون هستید؟

برای افراد با پوست گندمگون و برنزه، شیری، گل بهی، مسی، کرم نخودی، قهوه ای، فندقی و عسلی مناسب است.

اگر از خشکی، تیرگی و ریش ریش شدن ناخن های تان خسته اید، بخوانید

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: