مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۳۶۳۸
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۴
تعداد بازدید: ۲۴۸۷
برای درشت جلوه کردن چشم ها بهتر است که هم بالای چشم را خط چشم بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم را پایین بکشید چشم ها درشت تر جلوه می کنند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

چگونه خط چشم بکشید

چشمان ریز را درشت کنید

سیب سبز:چشمان شما چه حالتی دارد؟ آیا می دانستید که هر چشمی با مدل خاصی از خط چشم زیبا می شود و ممکن است با برخی از مدل ها که زیبایی خود را از دست بدهد. آرایش چشم ها بسیار مشکل است به خصوص اگر بخواهید عیب ها را بپوشانید و زیبایی ها را چندین برابر کنید و در نهایت آرایش تان به نظر نیاید اما کار نشد نیاید؛ هرچند ظرافت هایی دارد که شاید نتوان خیلی راحت آن ها را یاد گرفت سراغ یک کارشناس آرایشگری رفتیم تا از او بخواهیم که به ما یاد بدهد که چگونه بتوانیم زیباترین و طبیعی ترین چهره را داشت اما قبل از این که دنبال این توصیه ها برویم بهتر است بدانید موقع کشیدن خط چشم، پلک بالا باید کاملاً خشک و بدون چربی باشد تا بهتر بتوان شکل دلخواه را در آورد.

اگر چشمان با فاصله دارید

بهتر است از خط چشم های گوشه دار استفاده کنید، یعنی خط چشم از گوشه ی داخلی چشم بیرون بیاید، این کار باعث می شود که فاصله ی میان چشم های شما کمتر خودشان را نشان دهند چون خط چشم این فاصله را می پوشاند.

اگر چشمان ریزی دارید

برای درشت جلوه کردن چشم ها بهتر است که هم بالای چشم را خط چشم بکشید و هم پایین آن چون به طور کلی وقتی خط چشم را پایین بکشید چشم ها درشت تر جلوه می کنند.

اگر چشمان گرد دارید

شما باید نیمه ابتدایی چشم را خطی بسیار باریک بکشید و بعد به مرور تا انتها آن را پهن کنید در ضمن بهتر است که گوشه خارجی چشم را بکشید تا چشم کشیده تر به نظر برسد و گردی آن پوشانده شود.

اگر چشمانی نزدیک به هم دارید

شما نباید خط چشم تان را از ابتدا بکشید بهتر است از خط چشم نیمه استفاده کنید و بیشتر روی انتهای چشم کار کنید بعد از نصف پایینی یا یک سوم انتهایی خط چشم بکشید تا فاصله بین چشم ها بیشتر جلوه کند.

اگر چشمانی از حدقه بیرون زده دارید

مجله خبری لحظه نما:پیشنهاد می کنیم که پشت چشم را یک خط چشم پهن بکشید در ضمن توصیه می کنیم سایه تیره نیز به عنوان مکمل استفاده کنید چون سایه تیره بیرون زدگی را می پوساند وقتی تیرگی های پشت چشم زیاد شود چشم فرورفته تر جلوه می کند.

اگر چشمان گود رفته دارید

شما به هیچ عنوان نباید داخل چشم ها یا اطراف آن ها را سیاه کنید چون چشم های تان خیلی ریز و گود رفته تر جلوه خواهد کرد، بهترین حالت برای شما یک خط چشم باریک و ظریف است اما سایه های روشن هم به این هدف شما کمک می کنند.

اگر چشمانی درشت دارید

اول از همه اینکه خط چشم پهن کاملا برای شما برازنده است همچنین توصیه می کنیم داخل چشم را هم سیاه کنید وقتی داخل چشم سیاه شود چشم کوچکتر و گردتر جلوه می کند.

خط پلک را پیدا کنید

ابتدا خیلی عادی در مقابل آینه به چشم های خود نگاه کنید تا بتوانید خط پلک خود را پیدا کنید. این خط را به عنوان یک نقطه کوچک فرضی در نظر بگیرید و هر وقت قصد دارید که خط چشم بکشید اول از همه حواس تان را جمع کنید که نباید خط چشم شما از این خط بالاتر بزند و در نهایت باید روی این خط باشد، اگر هنگام خط چشم کشیدن آن را رد کنید، خط چشم تان شکسته به نظر خواهد رسید. در کل تیره کردن چشم را کوچکتر نشان می دهد و اگر چشمانی گرد و نزدیک به هم داشته باشید چشمان سیاه چندان برازنده نیست. در حالت نرمال بین دو چشم باید به اندازه یک چشم فاصله باشد، کمتر از این میزان به عنوان چشم های نزدیک به هم شناخته می شود و بیشتر از این میزان را چشمان با فاصله می گویند. دور تا دور چشم ها کشیدن آن ها را درشت تر می کند. کشیدن داخل چشم ها باعث ریز و گرد به نظر رسیدن آن ها می شود.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: