مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۲۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۴۱
تعداد بازدید: ۸۴۶۷
طراحی داخلی و زیرکانه این مکان چیزی نیست که هنگام ورود به یک هتل از آن انتظار دارید. این هتل در یکی از شهرهای بازسازی شده سوئد واقع شده است و سحرانگیزی دنیای باستان را در خود جای داده است
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

لحظه نما:هتلRadisson Blu Riverside) ) که توسط گروه معماری (Doos Architects) واقع در استکهلم طراحی شده است در گوتنبرگ قرار دارد و از ساختمان های اطرافش بیشتر نما دارد. طراحی داخلی و زیرکانه این مکان چیزی نیست که هنگام ورود به یک هتل از آن انتظار دارید. این هتل در یکی از شهرهای بازسازی شده سوئد واقع شده است و سحرانگیزی دنیای باستان را در خود جای داده است. به این صورت تاریخ طولانی صنعت کشتی سازی و میراث آن با استفاده ازچند عنصر روستایی و قدیمی در طراحی به نمایش گذاشته شده است.

درحالی که بیشتر هتل های مدرن از سنگ و تا حد بسیار زیادی شیشه، و درقسمت هایی از چوب پوشیده شده اند، این هتل نمایی کاملا متفاوتی را در پیش گرفته و از چوب، آهن و مس استفاده کرده است. سایه کمرنگ مسی در لامپ های آویزی و لوله های فلزی در جایجای این مکان به ما احساس فیلم های علمی تخیلی را می دهد.

شهر در حال حاضر به عنوان یک قطب هنری منطقه شناخته می شود، و هتلRadisson Blu)) به این موقعیت احترام گذاشته،و کارهای هنری دیواری در اتاق های مجللش استفاده کرده است که این کارها ساختار DNA انسان را به نمایش می گذارد.لحظه نما:هم چنین یک پیشخوان نوشیدنی دارد که شبیه تخت سیاه دانشگاه است که بر روی آن با گچ معادلات و تئور های عجیب نوشته شده است.

 لحظه نما:نورپردازی های رنگارنگ، طراحی های هندسی جالب و راحتی همگی در این هتل خودنمایی می کند.
































جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: