مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۳۳۲۹
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۳ - ۰۱:۵۵
تعداد بازدید: ۱۱۶۱۱
استفاده از فضاهای کوچک برای هر طراح داخلی چالش برانگیز است. با این حال، شرکت های طراحی داخلی هنگ کنگی درواقع به این چالش ها عادت کرده اند و به خوبی برآنها غلبه می کنند. نمونه های بسیار زیادی هستند که می توانیم به شما ارائه کنیم ،اما امروز می خواهیم بر روی این آپارتمان کوچک تمرکز کنیم.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز
لحظه نما:استفاده از فضاهای کوچک برای هر طراح داخلی چالش برانگیز است. با این حال، شرکت های طراحی داخلی هنگ کنگی درواقع به این چالش ها عادت کرده اند و به خوبی برآنها غلبه می کنند. نمونه های بسیار زیادی هستند که می توانیم به شما ارائه کنیم ،اما امروز می خواهیم بر روی این آپارتمان کوچک تمرکز کنیم.


لحظه نما:و همه ی اینها به خاطر نبوغ طراحان داخلی است. همان طور که می بینید، آپارتمان جادار و روشن است اما به شیوه ای محافظه کارانه.
برای مثال:اتاق نشیمن پرده های بلند دارد که پنجره ها را کاملا می پوشاند، اما بازهم فضا روشن باقی مانده است. این نکته به این دلیل است که دیوارها و سقف ها سفید هستند. به علاوه، بیشتر مبلمان سفید یا خاکستری است و بعضی از وسایل، رنگ چوب طبیعی دارند.


مسلما عناصر رنگی نیز وجود دارند اما آنها نیز تیره نیستند. برای مثال:صندلی و جاپایی رنگ آبی روشن دارند. محل مطالعه فوق العاده شفاف است تا احساس جادار بودن فضا را حفظ کند. طراحی این آپارتمان بسیار کاربردی و مناسبی است.


جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: