مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۳۴۵۰
تاریخ انتشار: ۰۹ فروردين ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: ۱۴۲۶۳
چه آرزویی بیشتر از یک پنت هاوس دوبلکس،در شهرنیویورک از زندگی می خواهید؟ اما این پنت هاوس چه شکلی باید باشد؟ از مجموعه عکس های طراحان چارلز گواتمی و رابرت سیگل لذت ببرید
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

لحظه نما:چه آرزویی بیشتر از یک پنت هاوس دوبلکس،در شهرنیویورک از زندگی می خواهید؟ اما این پنت هاوس چه شکلی باید باشد؟ از مجموعه عکس های طراحان چارلز گواتمی و رابرت سیگل لذت ببرید.- یک پنت هاس دوبلکس 10 میلیون دلاری در نیویورک با چشم اندازهای بی نظیر از شهری که هیچ گاه نمی خوابد.

لحظه نما:به دلیل این که آپارتمان در برج Astor Place واقع شده است، چشم اندازها سحرانگیز هستند و ساختمان های نمادین نیویورک را در بر می گیرد. این ساختمان در تقاطع بین خیابان Lafayette و Astor Place و خیابان چهارم واقع شده است که پنت هاوس در طبقه 17 و 18 این ساختمان قرار دارد که مناسب جوانان مدرن شهرنشین است.لحظه نما:این آپارتمان دارای 3 اتاق خواب ، چهار سرویس حمام، اتاق لباس، و آشپزخانه ی مدرن ،که به اتاق غذاخوری متصل است، یک اتاق نشیمن فوق العاده، یک سرسرا، و یک کتابخانه دارد.664 فوت مربع طبقه بالا و 538 فوت مربع تراس آن امکانات فوق العاده ای هستند که می توانید هم از طراحی داخلی و هم بیرونی لذت ببرید. واقعا عاشقش نشدید؟

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: