مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۴۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۶:۱۹
تعداد بازدید: ۲۴۱۳
هر فردی وقتی شروع پیری را می بیند و متوجه می شود جوانی، طراوت و زیبایی او در حال از بین رفتن است،
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

چهره‌ام کاملا پیر و افسرده شده بود اما با چند تزریق دوباره جوان شدم!

گریه و غصه صورتم را داغون کرده بود!

لحظه نما:خانم منصوری 47 سال دارد. او سال‌های جوانی‌اش را با سختی‌های روحی و روانی بسیاری گذراند تا اینکه توانست با 2 فرزند از همسرش طلاق بگیرد اما چیزی نگذشته بود که همسر سابق او فوت می‌کند. گرچه دیگر خبری از مشکلات زندگی مشترک و... نبود اما سختی‌های گذشته باعث شده بود چهره‌اش سال‌ها پیرتر از سن واقعی شان به نظر برسد. چروک‌ها و گودی دور چشم او را همیشه افسرده و خسته نشان می‌داد. با این حال ناامید نشد و تصمیم گرفت زندگی‌اش را تغییر دهد. با هم صحبت‌های او را می‌خوانیم:

تزریق چربی و بوتاکس راه نجاتم بود!

هر فردی وقتی شروع پیری را می بیند و متوجه می شود جوانی، طراوت و زیبایی او در حال از بین رفتن است، خیلی غصه می خورد. اما بالاخره یک روز به فکر چاره افتادم و تصمیم گرفتن نزد دکتر ثنایی بروم که آشنایی و دوستی قدیمی هم با او داشتم. او توصیه کرد برای گودی چشم، تزریق چربی روی گونه ام انجام دهم. در ضمن بوتاکس را برای پیشانی و اطراف چشمم توصیه کرد.

سختی های زندگی تمام شدند اما...

2 سال پیش به دنبال طلاق و متعاقب آن فوت همسر سابقم به دلیل یک نوع بیماری روانی (یک نوع افسردگی شدید) به یک باره زندگی سراسر گرفتاری و پر از بدبختی و فلاکت برایم به پایان رسید. اما وقتی به صورت خودم در آینه نگاه می کردم یک قیافه افسرده می دیدم. پلک پایینم پف کرده بود و در حدقه چشمم گودی عمیقی ایجاد شده بود. آنقدر طی سال های آخر گریه کرده بودم که تمام دور چشمم چروک و پرشده بود. خیلی برای خودم متاسف بودم.

فقط یک ساعت طول کشید!

از آنجایی که دکتر ثنایی را از قبل می شناختم و به او اعتماد داشتم، سریع آماده اتاق عمل شدم. اطلاعات زیادی در مورد تزریق چربی نداشتم، کسی را هم نمی‌شناختم که قبلا این کار را انجام داده باشد. فکر می‌کنم حدود یک ساعت تحت بی حسی موضعی تزریق چربی به گونه و گودی چشمم انجام شد. وقتی از اتاق عمل درآمدم و خودم را دیدم صورتم مثل توپ گرد و متورم شده بود خودم را نمی‌شناختم! اصلا فکر نمی کردم اینطور باشد. به هرحال، حدود 3 هفته گذشت و ورم خیلی کم شد. بعد از گذشت یک ماه بوتاکس هم تزریق کردم.

حالا همه سنم را اشتباه حدس می زنند!

لحظه نما:هر کسی مرا می بیند باور نمی کند چقدر تغییر کرده ام. بسیار خوب و شاداب شده‌ام. حالا هیچ کس باور نمی کند 47 سال داشته باشم و صاحب 2 فرزند بزرگ 23 و 21 ساله باشم. وقتی می‌خواهند سنم را حدس بزنند. حداکثر فکر می‌كنند 40 ساله باشم از این تغییرات خیلی راضی هستم. تجربه بسیار خوبی بود آن را به همه توصیه می‌کنم. به قول دکتر ثنایی، جوانسازی دور چشم کمک بسزایی به رفع پیری، عصبانیت، خمودگی و افسردگی چهره می‌کند.

راه حلی برای جوانسازی دور چشم

به دلیل افزایش سن معمولا دور چشم ها چروک ایجاد می شود، خطوط پنجه غازی در خارج چشم به وجود می آید. حدقه چشم به سمت گونه تو می رود. و گودی در زیر چشم پیدا می شود. پلک بالا و پایین نیز دچار پف می شود و در صورت حالت اخم آلود، خموده، افسرده و پیر و گسل پیدا می کندو این ایرادهای با پروسه‌های ساده ای مثل عمل پلک (بلفاروپلاستی)، تزریق چربی و تزریق بوتاکس به راحتی قابل حل هستند. جوانسازی کامل دور چشم معمولا تاثیر شگرفی در جوانی، شادابی و سرزندگی چهره شما ایجاد می‌کند. به همین دلیل آن را به شدت توصیه می‌کنم به خصوص اینکه پروسه‌های توصیه شده نسبتا ساده، ارزان و بدون عارضه هستند.
جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: