مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۵۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۷
تعداد بازدید: ۳۸۵۳
با چند تزریق دوباره جوان شدم!
خانم منصوری 47 سال دارد. او سالهای جوانی اش را با سختی های روحی و روانی بسیاری گذراند تا اینکه توانست با دو فرزند از همسرش طلاق بگیرد.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

چهره ام کاملا پیر و افسرده شده بود اما با چند تزریق دوباره جوان شدم!

گریه و غصه صورتم را پر چروک کرده بود!

لحظه نما:خانم منصوری 47 سال دارد. او سالهای جوانی اش را با سختی های روحی و روانی بسیاری گذراند تا اینکه توانست با دو فرزند از همسرش طلاق بگیرد. اما چیزی نگذشته بود که همسر سابق او فوت می کند گرچه دیگر خبری از مشکلات زندگی مشترک و ... نبود اما سختی های گذشته باعث شده بود چهره اش سال ها پیرتر از سن واقعی اش به نظر برسد. چروک ها و گودی چشم او را همیشه افسرده و خسته نشان می داد. با این حال ناامید نشد و تصمیم گرفت زندگی اش را تغییر دهد. با هم صحبت های او را می خوانیم.

حالا همه سن ام را اشتباه حدس می زنند!

هرکس من را می بیند باور نمی کند چقدر تغییر کردم.بسیار خوب و شاداب شده ام. حالا هیچ کس باور نمی کند 47 سال داشته باشم و صاحب دو قرزند 21 و 23 باشم. وقتی می خواهند سنم را حدس بزنند حداکثر فکر می کنند 40 ساله باشم.

از این تغییرات خیلی راضی هستم.تجربه بسیار خوبی بود و آن را به همه توصیه می کنم. به قول دکتر ثنایی،جوان سازی دور چشم کمک به سازی به رفع پیری،عصبانیت،خمودگی و افسردگی چهره می کند.

سختی های زندگی تمام شدند اما...

3 سال پیش به دنبال طلاق و متعاقب آن فوت همسر سابقم به دلیل یک نوع بیماری روانی (یک نوع افسردگی شدید) به یک باره زندگی سراسر گرفتاری و پر از بدبختی و فلاکت برایم به پایان رسید. اما وقتی به صورت خودم در آیینه نگاه می کردم یک قیافه افسرده می دیدم.پلک پایینم پف کرده بود و در حدقه چشمم گودی عمیقی ایجاد شده بود. آنقدر طی سال های آخر گریه کرده بودم که تمام دور چشمم چروک و پیر شده بود.خیلی برای خودم متاسف بودم.

فقط یک ساعت طول کشید!

از آنجایی که دکتر ثنایی را از قبل می شناختم و به او اعتماد داشتم،سریع آماده اتاق عمل شدم.اطلاعات زیادی در مورد تزریق چربی نداشتم،کسی را هم نمی شناختم که قبلا این کار را انجام داده باشد. فکر میکنم حدود یک ساعت تحت بی حسی موضعی تزریق چربی به گونه و گودی چشمم انجام شد. وقتی از اتاق عمل درآمدم و خودم را دیدم صورتم مثل توپ گرد و متورم شده بود.

خودم را نمی شناختم! اصلا فکر نمی کردم این طور باشد. به هر حال حدود دو هفته گذشت و ورم خیلی کم شد. بعد از گذشت یک ماه بوتاکس هم تزریق کردم.

در این باره دکتر افسانه ثنایی در این باره می گوید:

راه حلی برای جوان سازی دور چشم

بلحظه نما:ه دلیل افزایش سن معمولا دور چشم ها چروک ایجاد می شود،خطوط پنجه غازی در خارج چشم به وجود می آید،حدقه چشم به سمت گونه تو می رود و گودی در زیر چشم پیدا می شود.پلک بالا و پایین نیز دچار پف می شود و صورت حالت اخم آلود،خموده،افسرده،پیر و کسل پیدا می کند. این ایرادها با پروسه های ساده ای مثل عمل پلک (بلفاروپلاستی)،تزریق چربی و تزریق بوتاکس به راحتی قابل حل هستند.جوان سازی کامل دور چشم معمولا تاثیری شگرفی در جوانی،شاد ابی و سرزندگی چهره شما ایجاد می کند. به همین دلیل آن را به شدت توصیه می کنم بخصوص اینکه پروسه های توصیه شده نسبتا ساده،ارزان و بدون عارضه هستند.

تزریق چربی و بوتاکس راه نجاتم بود!

هر فردی وقتی شروع پیری را می بیند و متوجه می شود جوانی،طراوت و زیبایی او در حال از بین رفتن است خیلی غصه می خورد. اما بالاخره یک روز به فکر چاره افتادم و تصمیم گرفتم نزد دکتر ثنایی بروم که آشنایی و دوستی قدیمی هم با او داشتم.او توصیه کرد برای گودی چشم،تزریق چربی روی گونه ام انجام دهم.در ضمن بوتاکس را برای پیشانی و اطراف چشمم توصیه کرد.

جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: