مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۶۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۳
تعداد بازدید: ۹۹۲۵
هتل ان هاو "NHow Hotel" در برلین، دومین هتل از گروه هتل های "ان اچ" است که بازار هدف اصلی اش مسافران تجاری هستند و فضایی گرم و سرزنده ارائه می کند و مهمانان را به شوق می آورد تا از ویژگی های فوق العاده آن استفاده کنند.
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

لحظه نما:هتل ان هاو "NHow Hotel" در برلین، دومین هتل از گروه هتل های "ان اچ" است که بازار هدف اصلی اش مسافران تجاری هستند و فضایی گرم و سرزنده ارائه می کند و مهمانان را به شوق می آورد تا از ویژگی های فوق العاده آن استفاده کنند. این هتل در بندر شرقی قرار دارد و در واقع در مرز بین مناطق هنری Friedrichshain و Kreuzberg واقع شده است. این مکان زیبا حاصل همکاری بین معمار آلمانی آقای "Sergei Tchoban" و طراح مصری آقای "Karim Rashid" است.

لحظه نما:این هتل که در سبک خودش طراحی، هنر و موسیقی را به نمایش می گذارد در نوامبر 2010 افتتاح شد،و باعث شده تا نماهایی خواستنی از جمله چشم انداز دریاچه و مجسمه ی فلزی مرد مولکولی که توسط یک هنرمند آمریکایی به نام جاناتان بروفسکی "Jonathan Borofsky" طراحی شده است را داشته باشد. به همین دلیل در این هتل می توانید همزمان از مناظر هنری عمومی و طراحی داخلی فوق العاده این ساختمان خواستنی لذت ببرید.


جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: