مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
کد خبر: ۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۷
تعداد بازدید: ۸۲۷۵
افراد زیادی در سرتاسر دنیا جزایر دیدنی یونان را برای یک مقصد تعطیلاتی انتخاب می کنند تا آرامش بگیرند، باتری های یشان را برای بازگشتن به زندگی روزمره شارژ کنند و ترجیح می دهند این جزیره سواحل ماسه ای مکانی هست برای خوشگذرانی و تفریح با باشگاهای شبانه متنوع
فروش اسید فسفریک
هیولاهای مرموز
نرخ ارز

لحظه نما:اقامتگاه (Out of the BlueCapsis Elite) تعطیلات لوکس یونانی را در بهترین و جذاب ترین فضا ارائه می کند.

افراد زیادی در سرتاسر دنیا جزایر دیدنی یونان را برای یک مقصد تعطیلاتی انتخاب می کنند تا آرامش بگیرند، باتری هایشان را برای بازگشتن به زندگی روزمره شارژ کنند و ترجیح می دهند این جزیره با سواحل ماسه ای که مکانیست برای خوشگذرانی و تفریح با باشگاهای شبانه متنوع محل استراحت آنها باشد.

این اقامتگاه که بر روی شبه جزیره خصوصی کرت Crete واقع شده است یکی دیگر از مواردی است که باید در لیست اقامتگاه های لوکس با صفی از رستوران های خواستنی، محله های شخصی و چشم اندازهای بی نظیر از دریای وسیع Aegean افزوده شود.

در اینجا با وجود تفریحات بی پایان در سواحل و 8 باشگاه شبانه و 8 رستوران در این شبه جزیره که به شما هر آنچه را که نیاز دارید می دهند  و حتی یک لحظه خسته کننده نیز وجود ندارد. دو هتل اصلی و سه محوطه خصوصی به شما هر گونه امکانات اقامتی از اتاق های مهمان گرفته تا ویلا را ارائه می کنند. در تمام اطرافتان سوناها و استخرهایی وجود دارند که به شما کمک می کنند تا در تعطیلات به یادماندنی دوباره جوان شوید درحالی که بسیاری از چشم اندازها و صداهای این منطقه شما را دائما سرگرم نگه می دارد.

اگر به دنبال این هستید که از روزمرگی زندگی به سبکی فوق العاده خارج شوید پس لذت های بی پایان تعطیلات در  کرت Crete بهترین گزینه است.تعطیلات در یونان به نظر شما چطور است؟


جدیدترین روش جوانسازی واژینال
سبک زندگی
کودک وبانوان
گردشگری
فناوری اطلاعات
سلامت
آشپزی
چهره ها
دکوراسیون
رازهای موفقیت
سرگرمی
نام:
ایمیل:
* نظر: