مجله خبری لحظه نما| اخبار روز، آشپزی، دکوراسیون، سبک زندگی
داخلی
چند پیشنهاد سفر یک روزه در عید نوروز
چند پیشنهاد سفر یک روزه در عید نوروز
این جاهایی که به شما معرفی می‌کنیم جان می‌دهد برای سفر یک روزه که می‌توانید در روزهای آخر سال 94 یا در تعطیلات پر و پیمان نوروز 95 آن را تجربه کنید.
۱۳۹۴/۱۲/۲۳    ۱۱:۳۰
قیمت تور کیش
قیمت تور کیش
جزیرهٔ کیش یکی از جزیره‌های خلیج فارس و از توابع بخش کیش، شهرستان بندر لنگه در استان هرمزگان و از نقاط دیدنی استان هرمزگان در جنوب ایران است.
۱۳۹۴/۰۷/۱۴    ۱۲:۱۳
ساخت جزیره های شناور رایج می شود
ساخت جزیره های شناور رایج می شود
تعداد جزیره های خصوصی زیاد نیست و حتی اگر موردی برای فروش موجود باشد شاید با آنچه در ذهن داشته اید تفاوت کند. اما این مسئله به زودی دیگر مشکل ساز نخواهد شد
۱۳۹۴/۰۵/۲۸    ۱۲:۳۷
به هاوایی ایران سفر کنید
به هاوایی ایران سفر کنید
این روزنامه در توصیف این جزیره نوشته است: کیش پس از دوبی، ابوظبی و شرم الشیخ، چهارمین مکان پربازدید کننده در خاورمیانه است به طوری که سالانه بیش از یک میلیون گردشگر از این جزیره دیدن می کنند.
۱۳۹۳/۰۵/۰۹    ۱۲:۱۶
ویلایی مدرن در ایران
ویلایی مدرن در ایران
این ویلا که در محمد شهر، نزدیک کرج در ایران واقع شده است ویلای کاملا مدرنی است که توسط ماکان رحمانیان و کامران حیرتی طراحی شده است.
۱۳۹۳/۰۱/۰۹    ۲۰:۲۴
موزه‌ای بدون بازدیدکننده
موزه‌ای بدون بازدیدکننده
عمارت «کلاه‌فرنگی فرح‌آباد» در جنوب شرقی‌ترین نقطه‌ی پایتخت، جایی است که بسیاری از مردم تهران به‌خاطر آب‌وهوای خوبش و وجود پارک «سرخه‌حصار» که محوطه‌ای جنگلی و بکر در نزدیکی این عمارت است، برای استراحت و نفس کشیدن به آنجا می‌روند؛ اما در طول 35 سال گذشته، پای کمتر کسی از مردم عادی به عمارت «کلاه‌فرنگی فرح‌آباد» رسیده است.
۱۳۹۲/۱۱/۳۰    ۱۶:۴۸